Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1774443

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego. Taca przeznaczona jest na prace remontowe w klasztorze.

2. Przed kościołem jest do nabycia nowy numer gazetki "Na Szlaku". W nim ciekawe artykuły oraz zdjęcia z wydarzeń parafialnych i wspólnotowych.

3. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje także dzisiaj kiermasz własnoręcznie zrobionych ozdób świątecznych. Pozyskane środki zostaną przekazane na Dom Pomocy Społecznej w Moczarach.

4. Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

5. Zespół "Kawałek Nieba" zaprasza na Wieczór Uwielbienia - wspólne adorowanie Pana Jezusa śpiewem i słowem – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Czciciele św. O. Pio zapraszają na Mszę św. 23 listopada (środa) na godz. 18.00 i na różaniec wypominkowy na godz. 17.30.

7. W naszym sklepiku klasztornym jest do nabycia Ewangelia 2023. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień roku, odnośniki do czytań biblijnych, informacje o świętach i uroczystościach kościelnych, a każdy fragment opatrzony jest krótkim rozważaniem wprowadzającym w refleksje nad Słowem Bożym. Póki co dostępny jest format kieszonkowy. Duży format pojawi się pod koniec tygodnia.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, literatury duchowej, oraz produktów kapucyńskiej manufaktury, które są dostępne w naszym sklepiku przy furcie. Aby skorzystać ze sklepiku należy zadzwonić na furcie klasztornej pod nr 10.

9. Stowarzyszenie Pokój i Dobro oraz wychowawcy świetlicy Promyczek zapraszają na ferie w Poroninie. Wyjazd w dniach od 15 do 21 stycznia 2023 r. Zapisy i informacje w świetlicy Promyczek.

10. W związku z ogromnym zainteresowaniem pielgrzymką do Ziemi Świętej, informujemy, że druga pielgrzymka odbędzie się w kwietniu 2023 r. (po świętach Wielkanocnych). Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy i szczegóły u gwardiana i proboszcza – br. Pawła Smoły (pod koniec tygodnia).

11. W przyszłą niedzielę harcerki z 3. Rozwadowskiej Drużyny Harcerskiej będą sprzedawać ciasta w celu pozyskania funduszy na zimowisko.

12. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grup brata Filipa na spotkanie w niedzielę 27 listopada na godzinę 16.00 do sali Jana Pawła II.

13. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w przyszłym tygodniu w I Niedzielę Adwentu. Nauki rekolekcyjne wygłosi nasz współbrat Grzegorz Marszałkowski. Zachęcamy do uczestnictwa w tym świętym czasie łaski, by godnie przeżyć adwent i przygotować się do świętowania Narodzenia Pańskiego. Z wyprzedzeniem informujemy, że roraty będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.00.

14. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła: Krystyna Dąbek, l. 77. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli