Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1774558

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski. Przed kościołem po Mszach świętych harcerze będą zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za Wasze wsparcie tego dzieła.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe w naszym klasztorze.

3. Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, październikowy numer naszej gazetki parafialnej Na Szlaku, ukaże się w późniejszym terminie.

4. Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 3, klatki III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatki I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w „Warsztatach Modlitwy i Życia”, które odbędą się w naszym klasztorze w dniu 17 października (poniedziałek), o godz. 19.00 w rozmównicy klasztornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

a. w środę – święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia

b. w sobotę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.

7. W środę (19 października) przypada 79. rocznica niemieckich egzekucji na rowadowskich „Dołach” i charzewickiej „Maźnicy”. Msza święta w intencji poległych zostanie odprawiona o godz. 18.00.

8. W czwartek (20 października) zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. z modlitwami o uzdrowienie.

9. Prezydent Miasta Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny, serdecznie zaprasza na koncert „Msza F-dur – Poniatowskiego” z okazji Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych w wykonaniu Orkiestry Lwowskiej Filharmonii Narodowej i Galicyjskiego Chóru Kameralnego, który odbędzie się 19 października (środa) w Bazylice Konkatedralnej w Stalowej Woli o godz. 18.30. Msza Święta w intencji Kapłanów Niezłomnych oraz dziękczynna za 85 lat życia bpa Edwarda Frankowskiego o godz. 17.30. Szczegóły na plakatach.

10. Czciciele św. Ojca Pio zapraszają na Mszę św. 23 października (niedziela) na godz. 9.00.

11. Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje katolickie.

12. Kandydatów do bierzmowania z grupy br. Pawła (klasy ósme) zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę w sali Jana Pawła II o godz. 16.15.

13. W zakrystii oraz na stoliku są dostępne kartki wypominkowe na miesiąc listopad, w którym będziemy modlić się różańcem za zmarłych. Wypełnione czytelnie kartki składamy do skrzynki w zakrystii.

14. W tym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Wojciech Barański l. 42 oraz Zbigniew Marszałek l. 69. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli