Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1774508

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Zapraszamy na kolejne dni Triduum Franciszkańskiego, gdzie podczas nabożeństw ku czci św. Franciszka z Asyżu, chcemy prosić dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszej wspólnoty zakonnej i wszystkich ludzi którym posługujemy. Drugi dzień Triduum to nabożeństwo Medytacji Krzyża San Damiano, odbędzie się ono w niedzielę (dzisiaj) około godziny 18.20-18.30 (bezpośrednio po Mszy). Trzeci dzień to nabożeństwo Transitus – czyli chwalebnego przejścia do życia wiecznego świętego Franciszka, które rozpocznie się w poniedziałek bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

2. Zapraszamy dzisiaj (niedziela) na godzinę 14.00 wszystkich miłośników zwierząt w raz ze swymi pupilami na plac przed kościołem, gdzie zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo z okazji uroczystości św. Franciszka z Asyżu.

3. W najbliższy wtorek obchodzimy uroczystość św. Franciszka z Asyżu założyciela trzech zakonów. W tym uroczystym dla naszej franciszkańsko-kapucyńskiej wspólnoty dniu, zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą odpustową o godzinie 18.00, której przewodniczyć będą oo. Dominikanie z Tarnobrzega.

4. Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatki V i VI za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 3, klatki I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

5. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych od godziny 9.00. Tego dnia zapraszamy dzieci i młodzież na dodatkową spowiedź od godziny 15.30 i Mszę Świętą pierwszo piątkową o godzinie 16.30.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z grupy br. Tomasza (najmłodszej) zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 09.10.2022 na godzinę 16.30 do Sali Jana Pawła II.

7. Zapraszamy do wzięcia udziału w „Warsztatach Modlitwy i Życia”, które rozpoczną się w naszym klasztorze spotkaniem organizacyjnym w dniu 10 października (poniedziałek) o godzinie 19.00 w Kościele. Warsztaty są pomocą do osobistego spotkania z Bogiem i przemiany życia, dzięki której odnajdziemy spokój naszego serca.

8. Zachęcamy do korzystania z oferty naszego sklepiku klasztornego. W ofercie m.in. literatura duchowa, Pismo Święte, prasa katolicka, świece, książeczki dla dzieci, różańce, produkty kapucyńskiej manufaktury: balsam, kosmetyki, kawa wypalana w klasztornej palarni kaw w Sędziszowie Małopolskim. Dochód przeznaczony jest m.in. na remont tamtejszego klasztoru nowicjackiego. Do 5 października z okazji uroczystości św. Franciszka rabat na kawy 20% od cen normalnych.

9. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele (z racji przygotowania do uroczystości św. Franciszka) rozpoczniemy dopiero w najbliższy poniedziałek. Odbywać się one będą o godzinie 17.15 w dni powszednie i 16.45 w niedziele. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godzinę 16.30, na różaniec przygotowany i prowadzony przez ich kolegów i koleżanki.

10. W zakrystii są dostępne kartki wypominkowe na miesiąc listopad, w którym będziemy modlić się różańcem za zmarłych. Wypełnione czytelnie kartki składamy do skrzynki w zakrystii.

11. W tym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Franciszka Kopacz lat 93; Halina Łozowska lat 88; Janina Toporowska lat 88. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli