Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1774585

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Przed kościołem jest do nabycia spóźniony, wrześniowy numer naszej parafialnej gazety „Na szlaku”, w którym oprócz cyklicznych artykułów znajdziemy m.in. zdjęcia wszystkich braci kapucynów posługujących obecnie w naszej parafii, a także wywiad z br. Tomaszem. Serdecznie zachęcamy do nabycia i lektury.

2. Działająca przy naszym klasztorze Grupa Modlitwy Ojca Pio w przededniu wspomnienia swojego świętego patrona, pragnie zaprosić Ciebie bracie i siostro do dołączenia do grupy sympatyków św. z Pietrelciny. Dlatego po każdej Mszy świętej będzie rozdawać przed kościołem broszurki informacyjne dotyczące wspólnoty. Zachęcamy do zapoznania się i dołączenia do tej wspólnoty.

3. Zapraszamy dzisiaj (w niedzielę) na zwiedzanie krypt klasztornych i zespołu klasztornego z przewodnikiem, które rozpocznie się o godz. 16:00 przy furcie klasztornej.

4. Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatki I i II za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatki III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

5. Wspólnota Kawałek Nieba zaprasza w poniedziałek o godz. 19:00 na Wieczór Uwielbienia Boga – godzinę wyjątkowej bliskości z Panem, przywracającą pokój i radość serca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W środę (21 września) przypada święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Natomiast w piątek (23 września) obchodzimy wspomnienie św. o. Pio. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci świętego o godz. 17:30, a następnie na uroczystą Mszę świętą o godz. 18:00.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze wszystkich grup brata Roberta (klasy pierwsze ponadpodstawowe) odbędzie się w niedzielę 25 września o godzinie 16:00 w sali Jana Pawła II.

8. Franciszkański Zakon Świeckich organizuje coroczną pielgrzymkę do Leżajska w dniu 25 września 2022r.(niedziela). Wyjazd z parkingu przy Klasztorze o godz. 7:30, powrót ok. godz.15:00. Chętnych serdecznie zapraszamy, zapisy w zakrystii.

9. Wszystkich Członków Kół Żywego Różańca zapraszamy na XII Pielgrzymkę Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej, która odbędzie w sobotę, 1 października 2022 roku, w Sanktuarium Maryjnym w Radomyślu nad Sanem. Zapisy i szczegółowy program w zakrystii.

10. Na furcie zakonnej są do odebrania blaszki i pojemniki na ciasto pozostałe po zeszłorocznej akcji ciasteczka misyjnego, która odbywała się w naszej kawiarence przystań. Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy odbiór swojej własności.

11. Informujemy, że księga intencji na przyszły rok pojawi się pod koniec października.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli