Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1774587

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego nowego sklepiku znajdującego się przy furcie klasztornej. Można w nim nabyć produkty naszej Manufaktury Kapucyńskiej (balsam kapucyński, kawa klasztorna wypalana przez braci z klasztoru w Sędziszowie Młp., czy kosmetyki na bazie balsamu). Są także do nabycia dewocjonalia, literatura duchowa oraz prasa katolicka.

2. Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 1, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju, blok nr 2, klatki I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16:00 i w sobotę o godz. 9:00.

3. Zapraszamy wszystkich chłopaków od klasy trzeciej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami na pierwszą zbiórkę Kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zbiórka odbędzie się jutro (w poniedziałek) 12 września po wieczornej Mszy świętej (ok. 18:40) w kościele.

4. W najbliższy wtorek (13 września) zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18:00.

5. W środę (14 września) przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu także rozpoczniemy nowennę przed liturgicznym wspomnieniem św. o. Pio.

6. W czwartek (15 września) zapraszamy Apostolstwo Dobrej Śmierci na wieczorną Mszę świętą o godz. 18:00.

7. Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej od 2 klasy wzwyż na spotkania Oazy Dzieci Bożych, które rozpoczną się w najbliższą sobotę o godz. 12.00 w salce Oazowej.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 10:30 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie rozpoczynające przygotowanie do I Komunii św.

9. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas siódmych na pierwsze, organizacyjne spotkanie o godz. 16:30 w sali Jana Pawła II, natomiast kandydatów z grupy br. Pawła (klasy ósme) zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:30, a po niej na spotkanie w sali Jana Pawła II.

10. Zachęcamy do podzielenia się z Dziełem Pomocy Ojca Pio w Krakowie lekami, które są w terminie przydatności, a które pozostały w naszych domach po zakończonej kuracji bądź z innych przyczyn. Można je składać do pudełka znajdującego się w zakrystii.

11. W tym tygodniu do Pana odszedł z naszej parafii: Alfred Stanowiec, l. 86. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli