Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1374681

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. na placu kościelnym zbiórka do puszek na Caritas. Godzina Miłosierdzia w naszym kościele dziś o godz. 15.00. Zachęcamy też by pomodlić się Koronką w swoich domach i rodzinach by w ten sposób, nawet jeśli nie będzie można spotkać się w kościele, stworzyć jedną wspólnotę wiary. W sposób szczególny prośmy Miłosiernego Boga o ustanie epidemii.

2. Dziś przed kościołem można nabyć kwietniowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. W nim wiele ciekawych artykuł i zdjęć, w tym wywiad z naszym SENIOREM br. Andrzejem, świętującym jubileusz święceń kapłańskich.

3. Dziękujemy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 7, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Obrońców Westerplatte, blok nr 16, klatka I i II. Sprzątanie we wtorek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

4. W sobotę, 17 kwietnia, swoje imieniny obchodzi br. Robert Rabka (wikary klasztoru i parafii) i br. Robert Kozłowski. Mszę św. w intencji Solenizantów, odprawimy w tym dniu o godz. 18.00. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

5. W niedzielę za tydzień, 18 kwietnia, przypada 50 rocznica święceń kapłańskich br. Andrzeja Surkonta – naszego SENIORA. W tym dniu, o godz. 11.30, odprawi on uroczystą Mszę św. jubileuszową w Sędziszowie Małopolskim, gdzie został wyświęcony. W naszym kościele obchody jubileuszu będą w niedzielę 2 maja, na Mszy św. o godz. 12.00. Pamiętajmy w modlitwie o Jubilacie.

6. W związku z Narodowym Spisem Powszechnym, nasz Prezydent Miasta przekazuje następujący komunikat:

„Szanowni Mieszkańcy Stalowej Woli, w dniu 1 kwietnia 2021 r. w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W związku z sytuacją pandemii koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Stalowej Woli zwracam się z prośbą, aby w miarę możliwości dokonywali Państwo samospisu drogą internetową korzystając z własnych komputerów lub urządzeń mobilnych. Formularz spisowy dostępny jest na stronie Głównego Urzędu Statystycznego spis.gov.pl. Informuję ponadto, że w budynku Urzędu Miasta przy ul. Wolności 7, I piętro, pokój 31, został utworzony Punkt Spisowy wyposażony w komputer, z którego może skorzystać każdy mieszkaniec Stalowej Woli, chcący dokonać samospisu. Punkt spisowy dostępny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30. W razie problemów z wypełnieniem formularza spisowego, pracownicy Gminnego Biura Spisowego będą służyli pomocą. Narodowy Spis Powszechny jest obowiązkowy i dotyczy wszystkich osób mieszkających w Polsce.”

7. „Wspólnota wiedzy - RAZEM ku mądrości" to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Od 14 do 16 kwietnia odbędzie się prezentacja online blisko 50 kierunków studiów na uczelni, w tym też nowych, które zostaną wprowadzone w Filii KUL w Stalowej Woli. Informacje na ten temat całości wydarzenia i wszelkie interesujące szczegóły można znaleźć na stronach internetowych KUL i w mediach społecznościowych.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli