Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1311078

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:

Dziękujemy wszystkim drogim Parafianom, Dobrodziejom i Przyjaciołom Klasztoru, za wszystkie wspólnie przeżyte „Msze św. kolędowe” oraz za wszystkie składane w kopertach na tacę ofiary związane z kolędą, jak również te przekazywane na nasze konto bankowe. Na stolikach z tyłu kościoła są jeszcze dla chętnych do zabrania: nasze kalendarze, buteleczki z wodą święconą oraz teksty modlitw do odmówienia w domu lub mieszkaniu, przed jego pokropieniem.

Dziękujemy parafianom z ulicy Nowowiejskiego i Jana Pawła II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Kołłątaja, Moniuszki, Niemcewicza i Rozwadowskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

1. W tym tygodniu obchodzimy:

We wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. W czwartek, 21 stycznia, swoje imieniny obchodzi br. Jarosław Sójka. Mszę św. w jego intencji, odprawimy w tym dniu o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.

3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza w sobotę 23 stycznia członków wspólnoty i sympatyków św. Ojca Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i na Mszę o godz. 18.00.

4. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w przyszłą niedzielę 24 stycznia na nabożeństwo o godz. 14.30 oraz na Mszę św. o godz. 15.00.

5. Od 18 do 24 stycznia obchodzić będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wysłuchajmy teraz krótkiego komunikatu skierowanego do nas przez naszego Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, który jest Przewodniczącym Rady ds. Ekumenizmu Konferencji Episkopatu Polski...

 

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli