Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1861329

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szopki znajdującej się obok wejścia z kościoła do klasztoru (od strony ambony).

2. Przypominamy, że w dniu jutrzejszym Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.

3. Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 18 za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 20. Sprzątanie wyjątkowo we wtorek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

4. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

We wtorek 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Na Mszach św. poświęcenie wina.

W środę 28 grudnia – Święto Świętych Młodzianków, męczenników.

W piątek 30 grudnia – Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.

5. W sobotę, 31 grudnia, ostatni dzień roku 2022-go. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne, a po nim, o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie starego roku.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi a także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Za publiczne odmówienie (odśpiewanie) hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Zapraszamy na miejski Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami miasta 6 stycznia 2023 r. Początek Orszaku w parafii Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 12.00. W tym dniu w naszym kościele Msze św. w porządku niedzielnym, z dwiema zmianami z powodu Orszaku: Msza św. dla dzieci odbędzie się o godz. 11.00, a suma – o godz. 12.30. Zapraszamy serdecznie do udziału i do barwnego przebrania się na Orszak w stroje w kolorze niebieskim, zarezerwowanym dla naszej parafii. Na zakończenie Orszaku odbędzie się wspólne kolędowanie, ciepły posiłek, a także konkurs na najpiękniejsze przebranie. Do konkursu należy wypełnić zgłoszenie, które dostępne jest na naszej stronie internetowej i przesłać do 4 stycznia mailem na podany adres. Trasa przemarszu i inne szczegóły na plakacie w gablocie.

8. Na koniec, przyjmijcie od naszej wspólnoty Braci Kapucynów, najserdeczniejsze życzenia świąteczne:

DRODZY PARAFIANIE, PRZYJECIELE NASZEGO KLASZTORU I GOŚCIE, w tym uroczystym dniu, kiedy wspominamy narodzenie się naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, w małej miejscowości Betlejem, życzmy Wam, by Jezus Chrystus narodził się i na zawsze pozostał w Waszych sercach. Niech napełni Was wiarą, bo Pan jest tak blisko, nadzieją, że On nigdy Was nie opuści i miłością, która nigdy nie ustanie i nikt nie jest Wam w stanie jej odebrać. Wiele radości i pokoju, na ten czas świętowania w gronie rodzinnym i wspólnotowym. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2023 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli