Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1710950

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Rozpoczął się czas wakacji. Od niedzieli za tydzień, czyli od pierwszej niedzieli lipca do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania będzie można korzystać 30 minut przed każdą Eucharystią.

2. Zapraszamy również dzisiaj na zwiedzanie krypt klasztornych i zespołu klasztornego z przewodnikiem, które rozpocznie się o godz. 16.00 w Kawiarence.

3. Dziękujemy parafianom z ulicy 11 Listopada blok nr 1, klatki III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy 11 Listopada blok nr 3, klatki I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę wyjątkowo o godz. 10.00.

4. W środę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzą bracia: Paweł Smoła (gwardian i proboszcz), Paweł Frąckowiak (wikary) i Piotr Kucharzewski. Zapraszamy w tym dniu na uroczystą Eucharystię w intencji Solenizantów o godz. 18.00. Będzie to też Msza św. dziękczynna za posługę braci: Zbigniewa Wszołka, Zachariasza Nycza i Dariusza Mazura. Pamiętajmy o tych braciach w naszych modlitwach.

5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.30 do godz. 8.30 oraz od godz. 17.30. Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30, ani spowiedzi od 15.30. Do chorych z posługą sakramentalną bracia udadzą się od godz. 9.00. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszych Sobót, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00. Również w tym dniu odbędzie Męski Różaniec w naszym mieście. Rozpoczęcie o godzinie 16.15 w parafii Matki Bożej Królowej Polski i będziemy pielgrzymować do parafii Opatrzności Bożej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących złożyć świadectwo wiary i realizować orędzie fatimskie.

6. Stowarzyszenie Pokój i Dobro wraz z wychowawcami prowadzącymi świetlicę Promyczek zapraszają do udziału w półkoloniach dla dzieci i młodzieży. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 pod wskazanym numerem telefonu (można go sobie spisać z tablicy ogłoszeń lub jest zamieszczony w Internecie na naszej stronie) 605 846 220.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2022 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli