Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1418708

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. W dniu dzisiejszym, 13 czerwca, przypada termin kolejnego Nabożeństwa Fatimskiego. W naszym kościele odprawimy je w poniedziałek, 14 czerwca po Mszy św. wieczornej.

2. Dziś i za dwa tygodnie w niedzielę 20 czerwca, o godz. 13.30, są dodatkowe Msze św. dla dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii św., ich rodziców i bliskich.

3. Zapraszamy dziś kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkoły średniej, na Mszę św. o 17.30, a po niej na spotkanie w sali Jana Pawła II. Za tydzień w niedzielę ta grupa bierzmowanych ma również Mszę św. o godz. 17.30 i po niej spotkanie. W wyprzedzeniem informujemy też, że w poniedziałek 21 czerwca, o godz. 19.00 będzie w kościele dla tej młodzieży i jej rodziców nabożeństwo podsumowujące okres przygotowania do bierzmowania.

4. Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka I i II oraz rodzicom dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka III i IV. Sprzątanie tylko w poniedziałek o godz. 16.00. Natomiast w sobotę za tydzień, o godz. 19.15, kościół sprzątają rodzice kolejnych dzieci rocznicowych.

5. W tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

W czwartek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

6. W niedzielę za tydzień 20 czerwca, będziemy gościć w naszej parafii br. Zenona Kapkę misjonarza z Czadu, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej. Po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć misje składając ofiarę do puszek przed kościołem. Natomiast na stoisku misyjnym, będzie można nabyć pamiątki afrykańskie, książki naszych braci misjonarzy i napić się kawy Massaja.

7. W niedzielę za dwa tygodnie, 27 czerwca, od godz. 10.00, Szpital SANUS w Stalowej Woli zaprasza na bezpłatne badanie densytometryczne (badanie gęstości kości) dla kobiet od 18 do 70 roku życia. Badania odbędą się przy naszym klasztorze, na placu kościelnym.

8. Informujemy, że decyzją naszych władz zakonnych, od 1 lipca opuszczą naszą wspólnotę następujący bracia: br. Dariusz Lachowicz, który przez ostatnie siedem lat pełnił posługę gwardiana klasztoru i proboszcza parafii – przeniesiony do Zagórza, br. Ryszard Ślusarz – przeniesiony do Sędziszowa Małopolskiego, br. Robert Kozłowski - do Krosna i br. Wojciech Sokołowski – do Wrocławia. Dodatkowo w sierpniu, po zakończeniu prowadzenia obecnego Postulatu, opuści naszą wspólnotę br. Paweł Pelczar – przeniesiony do Krakowa Olszanicy. Dziękujemy tym Braciom za wszelkie dobro, jakie uczynili dla naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej i życzymy obfitych darów Ducha Świętego w nowych miejscach. Przybędą do nas od 1 lipca: br. Paweł Smoła – nowy gwardian klasztoru i proboszcz parafii, br. Paweł Frąckowiak – który będzie pełni funkcję wikarego i ekonoma klasztoru i parafii, br. Szymon Mrowiec – przyszły magister Postulatu, br. Bolesław Kanach i br. Filip Jaros (diakon). Życzymy tym braciom dużo łask Bożych i polecamy Waszym modlitwom. Mszę św. dziękczynną za posługę braci odchodzących odprawimy w niedzielę, 27 czerwca, o godz. 12.00.

9. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli