Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1485881

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

1. Dziękujemy wspólnocie Żywego Różańca za upieczenie w zeszłym tygodniu ciast do naszej kawiarenki "Przystań". Dzisiaj (w niedzielę) również zapraszamy na ciastko misyjne i kawę, z których część dochodu przeznaczona jest na nasze kapucyńskie misje.

2. Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 24 klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 24, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę wyjątkowo o godz. 10.00.

3. Młodzież z klas VIII grupa C i D przygotowująca się do bierzmowania, będzie miała swoje spotkanie we środę, 29 września o godz. 18.00 w sali Jana Pawła II. Natomiast młodzież od klasy 7 szkoły podstawowej wzwyż chcąca rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy do zakrystii w celu pobrania formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz należy dostarczyć w dniu pierwszego spotkania, które będzie miało miejsce w niedzielę 10 października w sali Jana Pawła II, o godzinie 18.00.

4. W tym tygodniu obchodzimy:

· We środę, 29 września – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

· W sobotę 2 października – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkich uczęszczających i odpowiedzialnych za Ściankę Wspinaczkową, której patronują Aniołowie Stróżowie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00, a po niej na nabożeństwo pierwszych sobót.

6. W miesiącu październiku, który rozpocznie się w piątek, zachęcamy wszystkich do modlitwy na różańcu. Wspólnie będziemy to czynić podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiane będą codziennie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Dzieci będą miały swoje nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

7. Zapraszamy rodziców i dzieci szkoły podstawowej nr 11, klasy 3c i 3d oraz innych szkół na Mszę świętą i spotkanie w przyszłą niedzielę, 3 października, o godz. 15.00 w kościele.

8. W przyszłą niedzielę, 3 października, zapraszamy o godz. 18.30 na nabożeństwo Transitus, upamiętniające przejście św. Franciszka z tego świata do Domu Ojca. Natomiast w samą uroczystość św. Franciszka – w poniedziałek 4 października – zapraszamy na wieczorną Mszę św. odpustową, której będą przewodniczyć Ojcowie Dominikanie z Tarnobrzega.

9. Do wieczności w tym tygodniu odszedł z naszej parafii: Włodzimierz Łukawski, lat 88. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli