Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1443815

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Terminy kolejnych kursów przedmałżeńskich:

Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym klasztorze odbędzie się w dniach od 14 do 16 maja 2021 r. Początek w piątek o godz. 18.30 w auli Jana Pawła II, wejście od placu przed kościołem. Ilość miejsc ograniczona ze względu na pandemię i restrykcje państwowe. Pierwszeństwo mają pary, które były już wcześniej zapisane na kurs. Zapisy w kancelarii w godzinach urzędowania.

Zgłoszenia można także kierować telefonicznie na nr tel.: 506 171 835. - Br. Robert Rabka

 


W związku z decyzją ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, w naszej parafii odbywać się będą kursy przedmałżeńskie w formie nadzwyczajnej. Zmiana polegać będzie na tym, że nie będzie to już jeden weekend, ale kurs ten obejmować będzie dwa weekendy z dwutygodniową przerwą. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest obecność na całym kursie. Jest to kurs przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób pracujących za granicą lub mających specyficzny rodzaj pracy, który uniemożliwi odbycie kursu w normalnej formie (10-tygodniowy lub przyśpieszony 5-tygodniowy). Zapisy tylko i wyłącznie w kancelarii parafialnej. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie! Ilość miejsc jest ograniczona (20 par)!

 

Jednocześnie informujemy, że kurs 10-tygodniowy odbywa się w parafii Matki Bożej Królowej Polski (Konkatedra).

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli