Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1485930

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Z wyprzedzeniem informujemy, że zgodnie z Komunikatem Kurii Diecezjalnej z dnia 4 grudnia br., nie będzie na przełomie tego i przyszłego roku wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą w formie tradycyjnej. Pragniemy jednak znaleźć bezpieczny sposób spotkania się z parafianami, by modlić się za nich i za ich rodziny oraz przekazać życzenia i pamiątkowy kalendarz, który przygotowujemy, podobnie jak w poprzednich latach. W praktyce będzie to wyglądało następująco… Od 2 stycznia będziemy zapraszać wiernych z konkretnych rejonów parafii, rozpoczynając od osiedla Piaski, na dodatkową Mszę św. o godz. 16.30 w dni powszednie tygodnia, a o godz. 14.30 w niedziele, odprawianą w ich intencji. Ci którzy przyjdą, będą mogli zabrać kalendarz i inne materiały dla siebie, a także ewentualnie dla innych, przeszkodzonych sąsiadów. Msze będą transmitowane, więc także pozostając w swoich domach, będzie można uczestniczyć w modlitwie i spotkaniu. Na tych Mszach św. będzie też przygotowana, zgodnie z normami sanitarnymi, woda święcona w specjalnych buteleczkach, tak by można ją było zabrać. Po powrocie z kościoła do domów, będziemy prosić o odmówienie modlitwy w rodzinie i pokropienie mieszkania. Zgodnie z naszym zwyczajem, niezbierania ofiar w trakcie kolędy, także w trakcie naszych spotkań w kościele, nawet jeśli wypadną one w niedzielę, nie będą one zbierane. Ofiary, podobnie jak w poprzednich latach, będzie można złożyć w dowolnym innym momencie w kopercie na tacę, albo przekazać jako darowiznę na nasze konto podane na stronie internetowej parafii i klasztoru.

Poniżej znajduje się szczegółowa rozpiska Mszy Świętych ze spotkaniami kolędowymi (kliknij aby powiększyć).

 

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

Najnowszy album w archiwum zdjęć

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli