Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1504439

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Władze państwowe zdecydowały, że od soboty 7 listopada włącznie, w Mszach św. lub innych obrzędach religijnych może uczestniczyć jednocześnie 1 osoba na 15 m2, nie licząc osób sprawujących posługę. W naszym kościele to pozwala być w jednym momencie 22 osobom.

Wprowadzamy więc następujące zasady:

- Drzwi główne kościoła będą przez cały czas otwarte i będzie można wchodzić na Msze św. i nabożeństwa (uwaga inne drzwi przed Mszami św. i nabożeństwami oraz w trakcie ich trwania będą w większości wypadków zamknięte!).

- Kiedy w kościele będzie już 22 osoby, w drzwiach ustawiona zostanie specjalna zapora, która o tym informuje i wtedy prosimy by nie wchodzić.

- Wierni będą mogli uczestniczyć w modlitwie pozostając na placu kościelnym, pamiętając o zachowaniu odległości 1,5 m od siebie i posiadaniu założonej maseczki. Komunia św. dla tych osób będzie rozdawana na zewnątrz (najpierw prosimy by podchodziły osoby przyjmujące Pana Jezusa na rękę, a po nich przyjmujące do ust)!

- Po prawej stronie, obok zakrystii rozdawana jest Komunia św. tylko i wyłącznie na rękę. Prosimy by osoby, będące w kościele, które w ten sposób chcą przyjąć Pana Jezusa koniecznie podchodziły do tego miejsca.

- ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU będzie bez zmian.  

- SPOWIEDŹ PRZED MSZAMI ŚW. będzie bez zmian.

- SPOWIEDŹ NA DZWONEK będzie według stałego grafiku (spowiadamy tylko w konfesjonałach w kościele; pokój spowiedzi jest nieczynny).

Bracia Kapucyni

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Klasztor Kapucynów Stalowa Wola

Konto na zbiórkę środków przeznaczonych na PRACE REMONTOWE
w Klasztorze:

18 9430 0006 0000 1733 2000 0005
Nadsański Bank Spółdzielczy

 

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

Najnowszy album w archiwum zdjęć

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2021 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli