Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1238359

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:


Dziś o godz. 10.30 i o 12.30 przeżywamy kolejne, już ostatnie w tym roku Uroczystości Pierwszych Komunii Świętych dzieci. W czasie Mszy św. komunijnych kościół jest zajęty dla rodzin dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. Prosimy jeśli to możliwe o przyjście na inne Msze św., albo o pozostanie na zewnątrz, gdzie także można uczestniczyć we Mszy św. W ramach BIAŁEGO TYGODNIA, będą w tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, Msze św. dodatkowe dla dzieci i rodziców komunijnych, o godz. 16.30.


Zapraszamy dziś kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych liceum na Mszę św. o godz. 17.30. Po Mszy św. krótkie spotkanie w kościele. Obecność obowiązkowa.


Zostało jeszcze wiele egzemplarzy wrześniowego numeru naszej gazetki Na szlaku, w którym można znaleźć różne ciekawe artykuły i zdjęcia. Bracia Postulanci rozprowadzają ten numer po Mszach św. na placu kościelnym.


Dziękujemy parafianom z ulicy Konwaliowej, Krokusowej i Głogowej za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Poziomkowej, Stokrotki i Kasztanowej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.


We wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Santhià, prezbitera.


W środę 23 września – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków św. Ojca Pio na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00 i wcześniejsze nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30.


2. Krąg Biblijny spotyka się aktualnie w każdy czwartek o godz. 19.00 w klasztorze. Serdecznie zapraszamy chętnych do pogłębienia swojego życia Słowem Bożym.


3. W niedzielę za tydzień, 27 września, o godz. 14.00 będziemy przeżywać Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św.


4. Trwa zbiórka żywności dla podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa organizowana przez Grupę Modlitwy Ojca Pio. Najbardziej potrzebne są konserwy mięsne, pasztety, kawa, herbata itp. Zbiórka odbywa się w dniach 18 – 21 września (piątek - poniedziałek) przed i po każdej Mszy świętej w garażu - wejście od podwórka. Szczegóły na plakatach. Bardzo prosimy o wsparcie tego dzieła miłosierdzia.


5. Naszym Parafianom i Przyjaciołom klasztoru, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.


6. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana z naszej parafii: Genowefa Stanisławska – lat 92, Marcin Puk – lat 79 i Maria Kuszyńska – lat 88. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli