Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1238345

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:


Po Mszy św. o godz. 19.00, zapraszamy dziś młodzież z klas siódmych na pierwsze (krótkie) spotkanie kandydatów do bierzmowania, które odbędzie się w kościele.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 44, klatka III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Konwaliowej, Krokusowej i Głogowej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę o godz. 9.00.


Zgodnie z prośbą papieża Franciszka, dziś po Mszach św. ministranci zbierają przed kościołem ofiary do puszek na potrzeby Ziemi Świętej. Zbiórka ta organizowana jest we wszystkich kościołach.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.


We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.


W środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.


W czwartek – święto Stygmatów św. Franciszka.


W piątek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.


2. W poniedziałek, 14 września, rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością św. o. Pio. Będziemy ją odprawiać codziennie po Mszy wieczornej, a w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00.


3. Młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w auli Jana Pawła II we wtorek, 15 września, o godz. 17.30.


4. Również we wtorek o godz. 18.00 Msza dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, a po niej spotkanie w salce.


5. Za tydzień, w niedzielę 20 września, o godz. 10.30 i o 12.30 będą Pierwsze Komunie św. w naszym kościele. Intencje przyjęte na Mszę św. o 12.00 zostaną odprawione o godz. 12.30. W czasie Mszy św. komunijnych kościół będzie zajęty dla rodzin dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. Prosimy jeśli to możliwe o przyjście na inne Msze św., albo o pozostanie na zewnątrz, gdzie będzie można uczestniczyć we Mszy św. W ramach BIAŁEGO TYGODNIA, będą w tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, Msze św. dodatkowe dla dzieci i rodziców komunijnych, o godz. 16.00.


6. W przyszłą niedzielę, zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych liceum na Mszę św. o godz. 17.30. Po Mszy św. krótkie spotkanie w kościele. Obecność obowiązkowa, a nieobecność będzie rozumiana jako rezygnacja z przygotowań.


7. Wspólnota "Kawałek Nieba" zaprasza w każdą I niedzielę miesiąca na Mszę św. o godz. 17.30 z jej udziałem, a także w każdy poniedziałek po tej niedzieli na adoracje uwielbienia o godz. 19.00.


8. Grupa Modlitwy Ojca Pio organizuje zbiórkę żywności dla podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa. Dzieło to prowadzą Bracia Kapucyni z naszej Prowincji. Każdego dnia wydawane są kanapki dla ponad 300 osób. Najbardziej potrzebne są konserwy mięsne, pasztety, kawa, herbata itp. Zbiórka odbędzie się w dniach 18 – 21 września (piątek - poniedziałek) przed i po każdej Mszy świętej w garażu - wejście od podwórka. Szczegóły na plakatach. Bardzo prosimy o wsparcie tego dzieła miłosierdzia.


9. Naszym Parafianom i Przyjaciołom klasztoru, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli