Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1238337

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:


Dzisiaj po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.


Przypominamy, że osoby, które chcą przyjąć Komunię św. na rękę, mogą to bezpiecznie uczynić podchodząc z lewej strony ołtarza, obok wejścia do zakrystii. Zachowajmy szczególnie w tym miejscu kolejność, najpierw do Komunii św. niech podejdą osoby przyjmujące Pana Jezusa na rękę, a potem inni wierni. Prosimy też, by osoby przyjmujące Komunię św. na rękę, wcześniej zapoznały się z tym jak to zrobić godnie i pięknie.


Przypominamy, że podczas wakacji z sakramentu pojednania można u nas korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Dzisiaj z racji franciszkańskiego święta Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunkuli można uzyskać w naszym kościele i w innych kościołach parafialnych oraz franciszkańskich odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 36, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 38, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.


We czwartek święto Przemienienia Pańskiego.


W sobotę święto św. Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, prezbitera.


2. Zapraszamy we wtorek 04 sierpnia, o godz. 19.00, na kolejny koncert w ramach XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W recitalu organowym wystąpi Maciej Banek. Szczegóły Festiwalu można znaleźć na plakatach.


3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.45. do godz. 8.30. oraz od godz. 17.30. Uwaga! Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30, ani spowiedzi od 15.30. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Z powodu wyjazdów bracia udadzą do chorych w terminie ustalonym przez braci z chorymi. W wypadku pilnej potrzeby udania się do chorych z komunią św. prosimy zgłaszać ich na furcie lub w zakrystii.


4. W dniach od 10 do 14 sierpnia odbędą się w naszym klasztorze rekolekcje dla Młodzieży Franciszkańskiej. Zapraszamy młodzież w wieku od 15 do 25 lat, która chciałaby poznać św. Franciszka z Asyżu i uczestniczyć w rekolekcjach. Szczegóły na naszej stronie internetowej.


5. Sandomierska Kuria Diecezjalna Zaprasza chętnych na podyplomowe studia katechetyczno-teologiczne. W lipcu rozpoczynają się w Sandomierzu zapisy na rok akademicki 2020/2021. Szczegółowe informacje w gablocie.


6. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Elżbieta Anna Uczarczyk-Geske, lat 40. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli