Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1238305

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:


Przypominamy, że do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje również całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.


W środę święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.


W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.


W sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.


2. We wtorek, 14 lipca, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W programie 210 rocznica urodzin Fryderyka Chopina. Z recitalem fortepianowym wystąpi Karol Garwoliński. Bardzo prosimy by w tracie koncertów zachować normy sanitarne, czyli pamiętać o maseczkach i dystansie. Szczegóły Festiwalu można znaleźć na plakatach.


3. Stowarzyszenie Pokój i Dobro wraz z wychowawcami prowadzącymi świetlicę Promyczek zapraszają do udziału w półkoloniach dla dzieci i młodzieży. Szczegóły i zapisy u wychowawców świetlicy Promyczek, od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 14.00.


4. Ksiądz proboszcz Jan Folcik zaprasza do Fary rozwadowskiej na główną Mszę św. odpustową w najbliższy czwartek 16 lipca o godz. 11.00. W tym dniu Msze św. w Farze będą odprawiane jak w niedzielę. Przyjęcie chętnych do Szklaplerza Matki Bożej o godz. 17.30.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli