Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Licznik odwiedzin:

1267402

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

 

Dzisiaj:


Rozpoczął się czas wakacji. Od niedzieli za tydzień, czyli od pierwszej niedzieli lipca do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30.


Przypominamy także, że w czasie wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony jest całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedziele, 30 min. przed każdą Mszą św.


Informujemy, że jeszcze dziś transmitujemy wszystkie Msze św. i można je obejrzeć wchodząc na naszą stronę internetową, a od jutra transmisje zostaną zawieszone, choć zawsze będzie możliwość skorzystania z nich ponownie, kiedy zajdzie taka potrzeba, a zawłaszcza w jakiś szczególnych wypadkach.


Dziś o godz. 10.30 ostatnia przed wakacjami Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci. W ramach BIAŁEGO TYGODNIA, będą w tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, o godz. 16.00, Msze św. dodatkowe dla dzieci i rodziców komunijnych.


Dziękujemy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka III i IV, a także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 15.00 i w sobotę, z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzą bracia: Paweł Pelczar i Piotr Kucharzewski. Zapraszamy w tym dniu na Eucharystię w intencji Solenizantów o godz. 18.00. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.


W piątek święto św. Tomasza, Apostoła.


2. Rozpoczął się czas wakacji, a z nim łączy się organizowany w naszym klasztorze coroczny Międzynarodowy Festiwal Muzyczny. Z wyprzedzeniem informujemy, że także w tym roku, mimo różnych utrudnień, festiwal odbędzie się normalnie i będzie on już XXX jubileuszowy, poświęcony św. Janowi Pawłowi II. W trakcie koncertów trzeba będzie zachować normy sanitarne, czyli pamiętać o maseczkach i dystansie. Dodatkowo będzie można uczestniczyć w danym wydarzeniu pozostając na placu kościelnym. Inauguracja festiwalu 7 lipca we wtorek. Szczegóły pierwszego koncertu podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś zapraszamy na tę ucztę artystyczną.


3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.45. do godz. 8.30. oraz od godz. 17.30 do 18.30. Uwaga! Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30 i spowiedzi od 15.30. Do chorych, kapłani udadzą się od godz. 9.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.


4. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę, 4 lipca, o godz. 10.30. Spotykanie przy furcie klasztornej. Więcej informacji na plakacie, w gablocie.


5. Zapraszamy mężczyzn do udziału w Męskim Różańcu, w przyszłą sobotę, 4 lipca. Rozpoczęcie w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej Księży Michalitów o godz. 16.15, a po nabożeństwie procesyjne przejście połączone z modlitwą różańcową do parafii pw. św. Floriana, gdzie odbędzie się Msza św. o godz. 18.00. Na czas przemarszu organizatorzy proszą o założenie maseczek.


6. Stowarzyszenie Pokój i Dobro wraz z wychowawcami prowadzącymi świetlicę Promyczek zapraszają do udziału w półkoloniach dla dzieci i młodzieży. Szczegóły i zapisy 1 lipca w środę, od godz. 16.00, w budynku świetlicy Promyczek.

Znajdź na stronie

Dane adresowe

ul. Klasztorna 27,
37-464 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24
stalowawola@kapucyni.pl 

Wspomóż nas

Nr konta: 
29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom klasztoru!

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli