Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1062231

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za wszystkie rodziny, szczególnie z naszej parafii i zaprzyjaźnione z naszym klasztorem. Na wszystkich Mszach św. możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez obecnych małżonków.


Koncert Sylwestrowy – Melodie świata, dziś o godz. 18.00 w parafii Opatrzności Bożej w Stalowej Woli. Informacje szczegółowe na plakacie w gablocie.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka V i VI (klatki od I do IV opuściliśmy w tym tygodniu ze względu na kolędę). Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę wyjątkowo, z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. We wtorek, 31 grudnia, ostatni dzień roku 2019-go. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno - błagalne, a po nim, o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku. W Sylwestra kancelaria parafialna będzie nieczynna.


2. W środę, pierwszy dzień Nowego Roku - 2020, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Jest to uroczystość, w którą obecność na Mszy św. jest obowiązkowa.


3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Nabożeństwo Powołaniowe o godz. 17.30. W pierwszy piątek z racji kolędy nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30. Możliwość spowiedzi od godz. 16.30, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. W pierwszą sobotę, Nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


4. W niedzielę za tydzień, 5 stycznia, schola dziecięca Franusie wyjątkowo zaśpiewa na Mszy św. o godz. 12.00. Po Mszy św. dzieci i rodzice bardzo serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnego kolędowania.


5. Parafia pw. św. Floriana i Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli serdecznie zapraszają małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński, który odbędzie się 15 i 16 lutego 2020 r. Szczegóły na plakacie.


6. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie chodzimy od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i znajduje się na stronie internetowej. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Ofiary można składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W poniedziałek 30 grudnia – Obrońców Pokoju 3 i Wojska Polskiego 11, 13 /numery 1-40/ i 16.


• W czwartek 2 stycznia – Wojska Polskiego 13 /numery 41-60/, 15, 18, 20 i 24 /numery 1-20/.


• W piątek 3 stycznia – Wojska Polskiego 24 /numery 21-40/, 26, 28, 30 i dom 30a.


• W sobotę 4 stycznia – Wojska Polskiego 32, 36, 38 i 40.


• W niedzielę 5 stycznia – Wojska Polskiego 44, 11 Listopada 1 i 3 oraz Wieniawskiego, Paderewskiego, Szymanowskiego i Chopina.


7. W ostatnich dniach odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Helena Ścipień – lat 98. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli