Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1062237

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP oraz II Niedzielę Adwentu. Na Mszy św. o godz. 12.00, uroczyście odmówimy Akt Poświęcenia się Matce Bożej oraz Wspólnoty Franciszkańskie odnowią swoje śluby i przyrzeczenia.


Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Prowadzi je br. Józef Chromy z Ukrainy, którego serdecznie witamy. Nauki rekolekcyjne są głoszone dzisiaj na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 7.00, 8.00 i 18.00 (Roraty). Wyspowiadać się można przez cały czas rekolekcji, pół godziny przed każdą Mszą św., jak również na dzwonek, zgodnie ze stałym harmonogramem.


Dziś w całej Polsce, są zbierane ofiary do puszek na "Potrzeby Kościoła na Wschodzie", także u nas! Składając ofiarę wspomagamy również naszych Braci Kapucynów, pracujących na Ukrainie i w Rosji.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, w godzinach od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto misyjne przygotowane w tym tygodniu przez FZŚ, WFTau i MFTau, którym bardzo dziękujemy. Przeczytać tylko o 10.30: Dziś dodatkowo czeka na wszystkie dzieci niespodzianka. Z daleka przybył spóźniony Gość, którego wszyscy znają, z prezentami i innymi niespodziankami.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju blok nr 3, kl. III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego blok nr 11, kl. I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:


W piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy.


W sobotę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.


2. Spotkanie dla bierzmowanych z siódmych klas wyjątkowo w środę, 11 grudnia, o godz. 18.50, w sali Jana Pawła II po Mszy wieczornej. Zapraszamy także na Mszę św.


3. Odnowa w Duchu Świętym "Baranek zwyciężył" zaprasza na Mszę św. z adoracją i uwielbieniem w czwartek, 12 grudnia, o godz. 19.00.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 13 grudnia, po Mszy Św. wieczornej, około godz. 18.50 do sali 023.


5. Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, w przyszłą niedzielę, 15 grudnia, o godz. 9.00, a po niej spotkanie.


6. Spotkanie dla bierzmowanych, z pierwszych klas szkoły średniej, również w niedzielę za tydzień, w sali Jana Pawła II, o godz. 11.30. Będzie ono połączone ze Mszą św. Obecność obowiązkowa. Natomiast w kościele w tym dniu, o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a po niej spotkanie na sali Jana Pawła II.


7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem, młodzież oazowa będzie tradycyjnie rozprowadzać sianko na stół wigilijny, a Młodzież Franciszkańska Tau – opłatki z miodem. Zebrane w ten sposób ofiary pomogą częściowo sfinansować rekolekcje zimowe i letnie tych wspólnot.


8. Zakończyliśmy roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie braci oraz złożone ofiary, które przeznaczymy na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek dla wspólnot. Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś jeszcze nie nabył opłatka, można to uczynić w sklepiku na furcie klasztornej.


9. Przypominamy, że Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 wieczorem, a w soboty o godz. 7.00.


10. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Wiesław Skoczylas – lat 58. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli