Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1062248

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Rozpoczynamy okres Adwentu, czas radosnego oczekiwania na przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa. Roraty będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00. W soboty Roraty będą o godz. 7.00 rano, a po nich słodkie śniadanko dla dzieci, a dla rodziców kawa, w naszej Kawiarence Przystań. Zapraszamy do licznego udziału.


Dziś o godz. 11.45, w świetlicy Promyczek, odbędzie się spotkanie dla rodziców, w związku z organizowanym dla dzieci wypoczynkiem w czasie ferii zimowych przez Stowarzyszenie „Pokój i dobro” oraz wychowawców świetlicy. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd, serdecznie zapraszamy chętnych. Zapisy od poniedziałku do piątku, od 16.00 do 19.00, w budynku świetlicy.


Spotkanie dla bierzmowanych z ósmych klas, dziś o godz. 16.00, w sali Jana Pawła II.


Grupa Modlitwy Ojca Pio rozprowadza przed kościołem nowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku”. W nim ciekawe artykuły i zdjęcia. Zapraszamy do nabywania.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, w godzinach od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto misyjne przygotowane w tym tygodniu przez Grupę Modlitwy Ojca Pio i Domowy Kościół, którym bardzo dziękujemy.


Przedostatnia w tym roku możliwość zwiedzenia Krypt, dziś o godz. 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence. Ostatnie zwiedzanie będzie w niedzielę 15 grudnia.


Dziś o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli zostanie wykonane Oratorium o Męczennikach Sandomierskich „Dojrzewanie Drzewa”. Wstęp wolny.


Dziękujemy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju blok nr 3, kl. I i II za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Pokoju blok nr 3, kl. III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:


We wtorek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.


W piątek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.


W sobota – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.


W niedzielę za tydzień, 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Patronki i Królowej Zakonu Serafickiego, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Wspólnoty Franciszkańskiej Tau, Młodzieży Franciszkańskiej Tau i Ruchu Światło – Życie oraz II Niedziela Adwentu. Na Mszy św. o godz. 12.00, uroczyście odmówimy Akt Poświęcenia się Matce Bożej oraz Wspólnoty Franciszkańskie odnowią swoje śluby i przyrzeczenia. W sobotę, 7 grudnia, w wigilię uroczystości, po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 zostanie odśpiewany „Akatyst” ku czci Bogurodzicy.

W niedzielę, 8 grudnia, rozpoczniemy także rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Poprowadzi je br. Józef Chromy z Ukrainy. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedziele na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 7.00, 8.00 i 18.00 (Roraty). Możliwość spowiedzi będzie przez cały czas rekolekcji, pół godziny przed każdą Mszą św., jak również na dzwonek, zgodnie ze stałym harmonogramem.


2. Również w przyszłą niedzielę, we wszystkich kościołach w Polsce, będą zbierane do puszek ofiary na "Potrzeby Kościoła na Wschodzie", także u nas! Wspomóżmy naszych Braci Kapucynów, mieszkających na Ukrainie i w Rosji.


3. Adoracja i uwielbienie Boga, w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.


4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek, spowiedź będzie wyjątkowo od godz. 16.30 i nie będzie dodatkowej Msza św. o godz. 16.30, a wszystkich zapraszamy na Roraty o godz. 18.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30, odwiedziny chorych od godz. 9.00 rano. Pierwszy piątek jest także dniem pokuty i wynagrodzenia za grzechy znieważenia Eucharystii. W pierwszą sobotę, Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.


5. Nasi bracia zakonni: br. Ryszard Ślusarz i br. Łukasz Wasiljew kontynuują roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Dziękujemy za ich życzliwe przyjmowanie.


6. W gablocie ogłoszeń i na naszej stronie internetowej znajduje się bardzo ważne ogłoszenie Parafii Matki Bożej Szkaplerznej, dotyczące CMENTARZA ROZWADOWSKIEGO, który należy do tej Parafii. Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się.
 

7. W ostatnich dnia odeszli do Pana z naszej parafii: Tadeusz Sobiło – lat 72, Zdzisław Wrona – lat 85 i Stanisława Stręciwilk – lat 84. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli