Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059067

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Od dziś, po przerwie wakacyjnej, wraca Msza św. o 17.30.


Przed kościołem Wspólnota Odnowy rozprowadza wrześniowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. Można w nim znaleźć ciekawe artykuły i zdjęcia. Prosimy o jej nabywanie.


Dziękujemy parafianom z ulicy 11-go Listopada, blok nr. 3, klatka III i IV za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Obrońców Westerplatte blok nr 3, klatka I i II oraz z domków jednorodzinnych. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, wyjątkowo o godz. 10.00.


Zwiedzania krypt z przewodnikiem dziś o godz. 16.00. Rozpoczęcie na placu kościelnym przed furtą.


1. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.


2. W poniedziałek, 2 września, o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów, które zostaną poświęcone.


3. Od poniedziałku, 2 września, po przerwie wakacyjnej powraca możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie, na dzwonek przy pokoju spowiedzi lub przy furcie, w godzinach od 8.30 do 11.30 i od 14.30 do 17.00 (uwaga - w sobotę tylko do 11.30!).


4. We wtorek, 3 września, będzie przerwa w odbywających się koncertach, w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, ale już dziś zapraszamy we wtorek za dwa tygodnie na koncert finałowy, kończący festiwal. Informacje szczegółowe podamy za tydzień i można je też znaleźć na plakatach.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek, dodatkowa Msza św., szczególnie dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, spowiedź od godz. 15.30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 i odwiedziny chorych od godz. 9.00 rano. W pierwszą sobotę, Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.


6. Spotkanie dla bierzmowanych, z pierwszych klas szkoły średniej, z grupy br. Dariusz i p. Magdaleny katechetki, w niedzielę, 8 września, w sali Jana Pawła II, o godz. 11.30. Będzie ono połączone z Mszą św. Obecność obowiązkowa.


7. W przyszłą niedzielę 8 września, będziemy gościć w naszej parafii br. Andrzeja Barszcza misjonarza z Republiki Środkowoafrykańskiej, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej. Po każdej Mszy będzie można wesprzeć misje składając ofiarę do puszek przed kościołem. Natomiast na stoisku misyjnym, będzie można nabyć pamiątki misyjne i napić się kawy Massaja.


8. Po przerwie wakacyjnej Świetlica „Promyczek” zaprasza na zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do piątku, w godz. od 16.00 do 19.00. Zapisy u wychowawców.


9. Parafialny Klub Sportowy San działający przy Klasztorze Kapucynów ogłasza nabór chłopców z klas od I do VI do drużyny trampkarzy. Pierwszy trening we wtorek, 3 września, o godz. 16.30, na stadionie na Osiedlu Piaski. Zajęcia są nieodpłatne.


10. Naszym Parafianom i Przyjaciołom klasztoru, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Niech błogosławieństwo Boże spocznie szczególnie na dzieciach i młodzieży, rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny oraz na rodzicach, nauczycielach i katechetach.


11. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana z naszej parafii: Józef Sibiga - lat 83, Helena Siatrak – lat 75 i Stanisław Rędzio – lat 69. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli