Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Licznik odwiedzin:

1059076

Polecamy

Kapucyński Piknik Charytatywny

  

Bracia Mniejsi Kapucyni

  

Referat Powołaniowy Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

  

Dzieło Pomocy Ojca Pio

  

Katolicka Księgarnia Internetowa

 

Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów

 

Klub Seniora Promyk Stalowa Wola

 

Ścianka Wspinaczkowa Aniołów Stróżów Stalowa Wola

 

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy parafianom z ulicy 11-go Listopada, blok nr. 3, klatka I i II za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy 11-go Listopada, blok nr. 3, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę o godz. 9.00.


Dziś nie ma zwiedzania krypt z przewodnikiem. Będzie w niedzielę za tydzień i rozpocznie się na placu kościelnym przed furtą o godz. 16.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – uroczystość – NMP Częstochowskiej (porządek Mszy św. jak w dzień powszedni).


We wtorek – wspomnienie – św. Moniki.


W środę – wspomnienie – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.


W czwartek – wspomnienie męczeństwa – św. Jana Chrzciciela.


2. We wtorek, 27 sierpnia, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. Odbędzie się on wyjątkowo w sali Jana Pawła II, ze względu na jego szczególny charakter i mocny przekaz, w którym wykorzystane zostaną różne środki techniczne oraz artystyczne. W programie w 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej: Monodram Przemysława Tejkowskiego, po tytułem „Melduję tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki”.


3. Od przyszłej niedzieli, 1 września, po przerwie wakacyjnej, wraca Msza św. o godz. 17.30. Natomiast spowiedź na dzwonek wznowimy od poniedziałku 2 września.


4. Z wyprzedzeniem informujemy, że w poniedziałek, 2 września, o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów, które zostaną poświęcone.


5. W gablocie wisi ogłoszenie z Centrum Kształcenia Torus, odnośnie naboru na bezpłatne kierunki.


6. Naszym Parafianom i Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2020 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli