Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


1. Dziękujemy parafianom z ulic: Paderewskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wieniawskiego i Chopina za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy 11-go Listopada, blok nr. 1, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę o godz. 9.00.


2. Zwiedzanie krypt klasztornych z przewodnikiem o godz. 16.00. Zbiórka na parkingu kościelnym przed furtą klasztorną.


3. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek – święto - Przemienia Pańskiego.


W czwartek – święto – św. Ojca Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, prezbitera


W piątek – święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy


W sobotę – święto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika


4. We wtorek, 6 sierpnia, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W programie Adam Mickiewicz - Dziady III część. Wystąpią: Krakowscy Aktorzy Młodego Pokolenia: Wojciech Trela, Adam Plewiński i Marek Gierat. Szczegóły na plakatach.


5. W piątek, 9 sierpnia, od godz. 9.00 br. Leon uda się do swoich chorych oraz do chorych odwiedzanych przez br. Piotra w pierwsze piątki miesiąca.


6. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza wszystkich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne, również w piątek, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


7. W miesiącu sierpniu pamiętajmy o zachowaniu trzeźwości i módlmy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.


8. Stowarzyszenie "Bo mogę!" zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach dla opiekunów rodzinnych. Informacje szczegółowe można znaleźć na plakacie w gablocie.


9. Wysłuchajmy teraz apelu naszego Biskupa Ordynariusza:


„Drogie Siostry i Bracia,
Zwracam się do Was z gorącą prośbą, abyście 10 sierpnia, kiedy w liturgii czcimy świętego diakona Wawrzyńca, zachowali razem ze mną ścisły post oraz odmówili cztery części Różańca, ofiarując je w intencji powołań do naszego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.
Módlcie się również za kapłanów pełniących posługę w diecezji, aby wypełniali wiernie przyrzeczenia złożone w dniu święceń kapłańskich, gdyż przykład jaki dają swoim życiem pociąga do przyjęcia powołania.
Również 10 sierpnia, począwszy od godz. 7 (Msza św.) do godz. 21, w kościele seminaryjnym pw. św. Michała w Sandomierzu, będziemy czuwali w tych samych intencjach przed Najświętszym Sakramentem.
Wierzę głęboko, że wśród księży, sióstr zakonnych oraz wiernych świeckich, w tym ruchów, stowarzyszeń i wspólnot, nie zabraknie osób, które kierowane miłością do Boga i Kościoła, zechcą się włączyć w te inicjatywy pomimo okresu wakacyjnego.
Bardzo Wam dziękuję i błogosławię (podpisany Ks. Bp Krzysztof Nitkiewicz).”

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli