Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przypominamy, że podczas wakacji nie ma Mszy św. w niedziele o godz. 17.30. Na czas wakacji zawieszony zostaje także całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Dziękujemy parafianom z ulic: Kołłątaja, Moniuszki, Niemcewicza i Rozwadowskiej za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Paderewskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wieniawskiego i Chopina. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 oraz w sobotę wyjątkowo o godz. 10.00, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty.


Dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00 w parafii św. Floriana odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe przed pieszą pielgrzymką do Częstochowy dla grupy św. Floriana.


1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:


- w poniedziałek 29 lipca – wspomnienie św. Marty;


- w środę 31 lipca – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera;


- w czwartek 01 sierpnia – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;


- w piątek 02 sierpnia – święto – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, za nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła franciszkańskiego lub parafialnego, w tym też oczywiście naszego. Uroczyste Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.


2. We wtorek, 30 lipca, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W programie Opera "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki. Wystąpią: Soliści Opery Narodowej i Teatru Wielkiego w Łodzi Sylwia Strugińska - sopran, Dominik Sutowicz - tenor, Grzegorz Szostak - bas, Danuta Antoszewska - fortepian. Szczegóły na plakatach.


3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.45. do godz. 8.30. oraz od godz. 17.30. Uwaga! Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30 i spowiedzi od 15.30. Do chorych, udamy się w drugi piątek miesiąca, 9 lipca, od godz. 9.00, z wyjątkiem chorych, do których chodzi br. Jerzy, u których nie będzie obecnie wizyty. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.


4. Zwiedzanie krypt klasztornych z przewodnikiem w przyszłą niedzielę 4 sierpnia o godz. 16.00. Zbiórka na furcie klasztornej.


5. W tym tygodniu odszedł do wieczności spośród naszych parafian śp. Marek Surowiec, lat 67. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli