Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przypominamy, że podczas wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 17.30. Na czas wakacji zawieszony zostaje także całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Dziękujemy parafianom z ulic: Nowowiejskiego i Jana Pawła II za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Kołłątaja, Moniuszki, Niemcewicza i Rozwadowskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 9.00.


Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na potrzeby Dzieła Pomocy Ojca Pio z Krakowa i jego podopiecznych. Dyrektor Dzieła, br. Grzegorz, informuje, że zostało zebranych 9710,99 zł i 130 dolarów. Serdeczne Bóg zapłać!


 Zwiedzanie krypt klasztornych z przewodnikiem dzisiaj o godz. 16.00. Zbiórka na furcie klasztornej.


1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:


- w poniedziałek 22 lipca – święto św. Marii Magdaleny;


- we wtorek 23 lipca – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;


- w środę 24 lipca – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;


- w czwartek 25 lipca – święto św. Jakuba, Apostoła; w ten dzień przypada także wspomnienie św. Krzysztofa;


- w piątek 26 lipca – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.


2. We wtorek 23 lipca Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza na comiesięczne nabożeństwo o godz. 17.30 i na Mszę św. ku czci Ojca Pio o godz. 18.00.


3. Również we wtorek, 23 lipca, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. W programie Antonio Vivaldi - Cztery Pory Roku. Wystąpią: Oksana Gargaj - skrzypce, Olena Matselyukh - organy. Szczegóły na plakatach.


4. W dniach 21-28 lipca będzie obchodzony XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posiani niesiemy Chrystusa". W związku z tym został wystosowany list przez Komisję ds. Misji Episkopatu Polski do wszystkich użytkowników dróg. Można go znaleźć w gablocie.


5. W czwartek 25 lipca oprócz święta św. Jakuba przypada także wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego będziemy modlić się za naszego Biskupa Ordynariusza Krzysztofa oraz za kierowców i podróżujących, a po każdej Mszy św. będzie specjalne błogosławieństwo kierowców i samochodów na parkingach.


6. W tym tygodniu odszedł do wieczności spośród naszych parafian śp. Zygmunt Sierakowski, lat 65. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli