Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Rozpoczął się czas wakacji. Od niedzieli za tydzień, czyli od pierwszej niedzieli lipca do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30.


Przypominamy także, że w czasie wakacji, tak jak w poprzednich latach, zawieszony jest całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane w kopertach na tacę, na rzecz prac konserwatorskich przy figurach św. Antoniego i św. Franciszka na elewacji kościoła.


W czasie wakacji Kawiarenka Przystań jest nieczynna.


Dziękujemy parafianom z ulic: Cicha i Górka, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Harcerskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, z racji nabożeństwa pierwszej soboty, o godz. 10.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W środę święto św. Tomasza, Apostoła.


W sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.


2. We wtorek, 2 lipca, o godz. 19.00 zapraszamy na pierwszy koncert w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, który w tym roku, z racji ROKU MONIUSZKOWSKIEGO, poświęcony będzie STANISŁAWOWI MONIUSZCE, A TAKŻE 40 ROCZNICY PIERWSZEJ WIZYTY JANA PAWŁA II W POLSCE. Na inauguracji festiwalu, o tytule: Koncert w kościółku „Do Ciebie, Panie”, Stanisław Moniuszko po polsku, łacinie i białorusku, wystąpią: Soliści Filharmonii i Opery w Mińsku, a także Tamara Remez – sopran i Sviatlena Niemahaj – organy. Szczegóły na plakatach.


3. W środę, 3 lipca, przypada Dzień Rodziny Kapucyńskiej. W tym dniu prosimy Was wszystkich o modlitwę w intencji nas, Braci Kapucynów i wszystkich dzieł, które prowadzimy.


4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.45. do godz. 8.30. oraz od godz. 17.30. Uwaga! Nie będzie dodatkowej Mszy świętej dla dzieci o 16.30 i spowiedzi od 15.30. Do chorych, udamy się od godz. 9.00, z wyjątkiem chorych, do których chodzi br. Jerzy, u których nie będzie teraz wizyty. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00.

 

5. Ciągle przypominamy, że na furcie klasztornej trwają zapisy na 25 Spotkanie Młodych w Wołczynie.


6. Stowarzyszenie Pokój i Dobro zaprasza na wakacyjne zajęcia na ściance wspinaczkowej w środy i w piątki w godz. od 17.00 do 19.00.


7. Zwiedzanie krypt klasztornych z przewodnikiem będzie miało miejsce w 2 i 3 niedzielę lipca. W przyszłą niedzielę zwiedzania nie będzie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli