Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Bardzo dziękujemy za ofiary składane w kopertach na tacę, na rzecz prac konserwatorskich przy figurach św. Antoniego i św. Franciszka na elewacji kościoła.


Dziś po Mszach św. przed kościołem, dzieci ze scholki Franusie, wraz z rodzicami, kwestują zbierając ofiary na wyjazd wakacyjny dzieci. Z rozporządzenia biskupa dziś są także zbierane ofiary na pomoc poszkodowanym przez nawałnicę mieszkańcom Wierzchowisk.


Kawiarenka Przystań jest nieczynna dziś i przez całe wakacje.


Dziękujemy parafianom z ulic: Klasztornej, Wiśniowej i Czwartaków i Piaskowej, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Cicha i Górka. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.


W piątek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.


W sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodzą bracia: Paweł Pelczar i Piotr Kucharzewski. Zapraszamy w tym dniu na Eucharystię w intencji Solenizantów o godz. 18.00. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.


2. Walne spotkanie Stowarzyszenia Pokój i Dobro, w poniedziałek, 24 czerwca, o godz. 19.00, w salce scholii Capucinorum. Bardzo prosimy zainteresowanych o obecność, gdyż spotkanie jest bardzo ważne.


3. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 27 czerwca, o godz. 18.00.


4. Rozpoczął się czas wakacji. Od niedzieli za dwa tygodnie, czyli od pierwszej niedzieli lipca do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. o godz. 17.30 (jeszcze za tydzień 30 czerwca będzie).
Na czas wakacji, od jutra (od poniedziałku), tak jak w poprzednich latach, zawieszony zostaje całodzienny dyżur spowiedzi. Z sakramentu pojednania będzie można korzystać w dni powszednie 15 minut przed Eucharystią, a w niedzielę, 30 min. przed każdą Mszą św.


5. Przypominamy, że na furcie trwają zapisy na 25 Spotkanie Młodych w Wołczynie. Zapraszamy młodzież w wieku od 15 lat i więcej!


6. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski, jako publiczne przebłaganie Boga za popełnione ostatnio grzechy świętokradztwa, należy dziś po Mszach św. odśpiewać suplikację "Święty Boże". Uczynimy to po błogosławieństwie, które teraz przyjmijcie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli