Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


 \\Obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które czynnie zaangażowały się w dzieło XIX Charytatywnego Pikniku Kapucyńskiego. Dziękujemy darczyńcom, sponsorom, fundatorom nagród loterii, lokalnym i zaproszonym artystom, policji, straży pożarnej, wolontariuszom, wspólnotom i grupom, tym którzy upiekli ciasta oraz wszystkim ludziom, którzy z otwartym sercem wsparli nasze dzieło. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy dobrze przeżyć ten radosny czas minionej niedzieli, a owocem finansowym stała się kwota około 42 tys. zł. Przypominamy, że na furcie są do odebrania tacki z przyniesionych ciast.


Cały czas trwają prace konserwatorskie przy figurach św. Antoniego i św. Franciszka na elewacji kościoła. Prace te są konieczne i w dużej mierze dotowane z funduszy Konserwatora Wojewódzkiego w kwocie 20 tyś. zł. Nasz wkład to 9 tyś zł. Gdyby ktoś mógł wesprzeć to dzieło, można złożyć w kopercie ofiarę na tacę w przyszłą niedzielę, lub w następne. Z góry dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc.


Zapraszamy do kawiarenka Przystań od 10.00 do 18.00, na kawę i ciasteczko misyjne. Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem o godz. 16.00, rozpoczęcie w kawiarence.


Dziękujemy parafianom z ulic: Dębowej i Piastowskiej, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Klasztornej, Wiśniowej i Czwartaków i Piaskowej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało. Eucharystie będą odprawiane w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00, a po Eucharystii o 10.30 odbędzie się procesja eucharystyczna, z którą w tym roku udamy się na Osiedle Piaski. Przejdzie ona ulicami: Traugutta, Sochy, Tysiąclecia, Monte Cassino, Kusocińskiego. Ołtarze będą umiejscowione: Pierwszy - na rogu ulic Traugutta i Sochy, drugi - skrzyżowanie Sochy i Piastowskiej, trzeci – skrzyżowanie Sikorskiego i Tysiąclecia oraz czwarty - na stadionie PKS San (tam też będzie zakończenie procesji). Prosimy parafian mieszkających w okolicach tych ołtarzy i innych chętnych, o włączanie się w ich przygotowanie. Zapraszamy dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej oraz dzieci, które obchodziły w tym roku rocznicę w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów, chłopców w komżach do dzwonienia, a młodzież i dorosłych do niesienia feretronów i figurek. Prosimy o przygotowanie swoich odcinków trasy, udekorowanie domów, jak również o zadbanie o należyty i godny śpiew podczas całej procesji. Niech udział w procesji, będzie zewnętrznym wyznaniem naszej wiary.


2. Po raz kolejny w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie, który jest wyjątkowym spotkaniem muzyczno-modlitewnym wychwalającym naszego Pana Jezusa Chrystusa. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału i zapisania się na autokar, który wyjedzie spod klasztoru o godz. 16.30. Koszt 15 zł. Zapisy wraz z wpłatą na furcie do środy.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli i sympatyków św. o. Pio w niedzielę 23-go czerwca na Mszę św. o godz. 9.00.


4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.


5. Wspólnota Franciszkańska Tau oraz Bracia Kapucyni zapraszają na rekolekcje dla dorosłych oraz rodzin z dziećmi w Rabce-Zdroju od 14 do 20 lipca. Jest to propozycja dla tych, którzy szukaj połączenia wypoczynku oraz pogłębienia życia duchowego w franciszkańskim stylu. Szczegóły na plakatach w gablocie oraz u członków Wspólnoty.


6. Przypominamy że trwają zapisy na 25 Spotkanie Młodych w Wołczynie, które odbędzie się w tym roku w dniach 8 – 12 lipca. Zapraszamy młodzież w wieku od 15 lat i więcej! Łączny koszt to 150 zł. Zapisać się można u br. Zachariasza na furcie klasztornej, zaliczka wynosi 50 zł.


7. Bardzo prosimy o przychodzenie na nabożeństwa w godnym stroju, tak by uszanować kościół, jako miejsce obecności Pana, a także by nie gorszyć innych uczestników liturgii.


8. W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: Leon Mirowski - lat 85. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli