Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za pobożne i publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duch, przyjdź…” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.


Od 14.00 do 22.00 - XIX Kapucyński Piknik Charytatywny. Zapraszamy do wspólnej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, dobrego jadła i dobrej muzyki. Zachęcamy by wybrać się na tę imprezę rodzinnie, z karimatą lub kocem, by móc odpoczywać na zielonej trawce. Przed naszym kościołem, do południa, zbierane są ofiary na cele Pikniku. Szczególnie prosimy o datki tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Pikniku. W imieniu beneficjentów składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Od godzin południowych do wieczora, na naszym placu kościelnym będzie specjalny densytobus, gdzie będą robione badania gęstości kości i badania reumatologiczne. Dodatkowo w jednej z naszych rozmównic, będzie dyżurował lekarz, pan Zbigniew Gola i konsultował badania. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji i uprzedzamy, że możliwość badań i konsultacji będzie uzależniona od ilości chętnych. Badania są bezpłatne, ale z tej racji, że są w ramach Pikniku Charytatywnego, prosimy wszystkich biorących w nich udział, o złożenie do specjalnie oznaczonych puszek, ofiary na nasze cele piknikowe. Informujemy, że ze względu na Piknik parking przyklasztorny będzie zamknięty od godz. 10.00. Z zebranych podczas Pikniku środków pragniemy dofinansować letni wypoczynek dzieci i młodzieży, gromadzących się przy klasztorze, a także konserwację naszych organów, by nadal służyły Liturgii i koncertom.


Dziękujemy parafianom z ulic: Tysiąclecia i Sarny, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulic: Dębowej i Piastowskiej. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek, święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.


W środę, wspomnienie błogosławionych Aniceta i Towarzyszy, męczenników.


W czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.


W piątek, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.


W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, którą kończymy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.


2. Zapisy na półkolonie wakacyjne, we wtorek, 11 czerwca, od godz. 19.00 w świetlicy Promyczek.


3. Młodzież, która w przyszłym roku przystąpi do bierzmowania, z grupy br. Darka i pani Magdy, zapraszamy w środę, na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na krótkie spotkanie również w kościele.


4. W czwartek, 13 czerwca, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, potem modlitwy, różaniec fatimski i procesja.


5. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 14 czerwca, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


6. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli