Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Na placu kościelnym Franusie, Świetlica i Ścianka Wspinaczkowa rozprowadzają czerwcowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. Można w nim znaleźć wiele ciekawych artykułów i zdjęć. Zapraszamy do nabywania i lektury.


Dziękujemy parafianom z ulicy Monte Cassino, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Tysiąclecia i Sarny. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy dziś do naszej Kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasteczko misyjne przygotowane przez Franusie, Scholę Capucinorum i Tato Klub. Zwiedzanie klasztoru i krypt dziś od 16.00. Rozpoczęcie w Kawiarence Przystań.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek, wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.


W środę, wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.


W sobotę, wspomnienie św. Jadwigi Królowej.


W niedzielę za tydzień, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na czuwanie w wieczór poprzedzający uroczystość, które rozpocznie się o godz. 20.30, a zakończy Mszą św. o godz. 23.00.


2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek, w czasie nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30 modlić się będziemy o nowe powołania. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00.


3. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę, 8 czerwca, o godz. 10.00. Gromadzimy się przy furcie klasztornej.


4. Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz zaprasza wszystkich w niedzielę 9 czerwca na uroczyste obchody 20 tej rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Sandomierzu. O godzinie 9.00 przy parafii św. Józefa w Sandomierzu przy akompaniamencie orkiestr dętych wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, który ulicami starego miasta dotrze na Błonia Sandomierskie pod krzyż papieski, gdzie o godzinie 9.45 wraz ze zgromadzoną młodzieżą przeżywającą diecezjalne dni młodych rozpocznie się finał konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II. O godzinie 11.00 będzie miała miejsce uroczysta Msza Święta, a następnie piknik rodzinno-młodzieżowy z wieloma atrakcjami. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą 20 rocznicę ślubu i które zgłosiły chęć udziału w uroczystościach, proszone są dopytanie się na miejscu służb porządkowych, o lokalizację specjalnego sektora przygotowanego dla nich. Od nas z parkingu klasztornego wyjedzie bus na uroczystości o godz. 7.45. Można się jeszcze zgłaszać w zakrystii.


5. Również w niedzielę za tydzień, 9 czerwca, od godz. 14.00 do 21.00 odbędzie się XIX Kapucyński Piknik Charytatywny. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Prosimy gorąco wszystkich parafian i sympatyków klasztoru, a szczególnie osoby należące do naszych wspólnot i grup działających przy klasztorze o upieczenie ciast na tę imprezę. Informacje szczegółowe o jej planie i atrakcjach można znaleźć na plakatach w gablotach i na naszej stronie internetowej. Wszystkich uczęszczających na Mszy św. o godz. 12.00 informujemy, że z powodu Pikniku, w przyszłą niedzielę parking będzie zamknięty od 11.30.


6. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.00.


7. W tym roku z procesją Bożego Ciała udamy się na osiedle Piaski. Uroczystość ta przypada 20 czerwca. Osoby, które 3 lata temu pomagały w decyzji dotyczącej trasy procesji, budowały ołtarze oraz mieszkają w pobliżu bardzo prosimy o pomoc w organizacji uroczystości i zapraszamy na spotkanie z proboszczem br. Darkiem, w środę, 5 czerwca, o godz. 19.00, w kancelarii parafialnej.


8. Grupa Modlitwy Ojca Pio organizuje pielgrzymkę autokarem na nocne Czuwanie z Ojcem Pio w Krakowie - Łagiewnikach 15/16 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.


9. Jeden z Kręgów Rodzin działających przy naszej parafii organizuje rekolekcje dla osób 60+ i ma jeszcze kilka wolnych miejsc. Plan rekolekcji i informacje kontaktowe są umieszczone w gablocie przed kościołem. Również Stowarzyszenie Pokój i Dobro oraz Świetlica Promyczek organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci na Mazury i ma kilka wolnych miejsc. Szczegóły na plakacie i u wychowawców świetlicy.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli