Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 20.00 na kawę i ciasto przygotowane przez Żywy Różaniec. Informujemy też, że w czasie ferii, czyli w następne dwie niedziele kawiarenka będzie nieczynna.


Rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św., zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św., a po niej na spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 36, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 36, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.


2. W poniedziałek, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele, dodatkowa Msza święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, będzie o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących, a ich opiekunów i osoby zdrowe prosimy o przekazanie im informacji i o pomoc w dotarciu do naszej świątyni.


3. Od poniedziałku 11 lutego do wtorku 12 lutego, będziemy przeżywać kolejną wizytację w naszym klasztorze, tym razem będzie to wizytacja prowincjalna, którą przeprowadzi nasz Minister Prowincjalny br. Tomasz Żak oraz inni bracia z Zarządu Prowincji. Ta wizytacja ma w obecnym roku szczególny charakter, bo związana jest z przypadającą w nim 80 rocznicą powstania naszej KRAKOWSKIEJ PROWINCJI ZAKONNEJ. Uroczysta Msza św. dziękczynna, w poniedziałek, o godz. 18.00. Zapraszamy na nią wszystkich Parafian, Dobrodziejów i Przyjaciół klasztoru, a także osoby należące do wspólnot i grup.


4. Rozpoczęły się Katechezy Zwiastowania głoszone przez wspólnotę Neokatechumenalną. Informacje szczegółowe na banerach, plakatach i na naszej stronie internetowej.


5. Najbliższy czas dla dzieci i młodzieży, to okres ferii zimowych. Życzymy im, a także nauczycielem i katechetom dobrego wypoczynku oraz owocnego wykorzystania tych dni na chwałę Bożą i dla dobra innych.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli