Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Uroczystą Mszą św. o godz. 12.00 rozpoczniemy wizytację kanoniczną w naszej parafii, którą prowadzi Ksiądz Biskup Edward Frankowski. Prosimy o liczne przybycie na tę Mszę św. szczególnie wszystkich naszych parafian, a także wspólnoty i grupy gromadzące się przy klasztorze. Dodatkowo jeszcze dziś o godz. 15.00, w sali Jana Pawła II, będzie spotkanie z Księdzem Biskupem, dla wszystkich liderów wspólnot i grup, katechetów oraz osób odpowiedzialnych za konkretne dzieła. Obecność jest tutaj obowiązkowa i o nią prosimy.


Natomiast we wtorek 5 lutego, będziemy przeżywać główny dzień wizytacji kanonicznej. Wśród wielu różnych spotkań, szczególnie ważna jest prezentacja wspólnot, grup i dzieł, która odbędzie się przed Księdzem Biskupem w kościele, od godz. 17.00 i uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Gorąco zapraszamy na to wydarzenie wszystkich, a szczególne osoby zaangażowane w różne dzieła i związane z parafią i klasztorem. To bardzo ważne spotkanie i od niego zależy ocena naszej pracy i posługi jako Braci Kapucynów tutaj dla was w Stalowej Woli.


Przed kościołem Żywy Różaniec rozprowadza lutowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. W nim wiele ciekawych artykułów i zdjęć, w tym słowo wstępne gwardiana, zawierające posumowanie 2018 roku, które było wygłoszone w wieczór SYLWESTROWY.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 20.00 na kawę i ciasto przygotowane przez Franusie, Scholę Capucinorum i Tato Klub.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 36, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera.


We wtorek – wspomnienie św. Agaty. Na Mszach św. poświęcenie chleba i wody.


W środę – wspomnienie św. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.


W czwartek – wspomnienie św. Kolety, dziewicy.


2. W czwartek, 7 lutego, swoje imieniny obchodzi br. Ryszard Ślusarz. W tym dniu odprawimy uroczystą Mszę św. w Jego intencji, o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Solenizanta.


3. Również w czwartek 7 lutego spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z pierwszych klas szkoły średniej, z grupy br. Roberta. Będzie ono o godz. 19.00 w kościele.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków, na spotkanie formacyjne które obędzie się w piątek, 8 lutego, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40.


5. Rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św., zapraszamy w przyszłą niedzielę, 10 lutego, o godz. 15.00 na Mszę św., a po niej na spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


6. Parafia pw. św. Jana Pawła II i Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli serdecznie zapraszają na IV Walentynkowy Dzień Małżeński, który odbędzie się 9 i 10 lutego. Jest jeszcze trochę wolnych miejsc. W programie Msza św., obiad, ciekawe konferencje oraz zabawa z wodzirejem. Koszt 150 zł. od pary. Informacje szczegółowe na plakacie i zapisy u organizatorów.


7. Od poniedziałku, 4 lutego, rozpoczną się Katechezy Zwiastowania, głoszone przez wspólnotę Neokatechumenalną. Prosimy teraz przedstawiciela tej wspólnoty o kilka słów wprowadzenia. 

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli