Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na nabożeństwo o godz. 14.30 i Mszę św. o godz. 15.00.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 20.00 na kawę i ciasto przygotowane przez Ministrantów, Oazę i Harcerzy.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, wyjątkowo z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.


W środę – wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.


W czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.


W sobotę – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św., które będą według zwykłego porządku, o 7.00, 8.00 i 18.00. W tym dniu, który jest Dniem Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji wszystkich osób zakonnych, obejmując szczególnie pamięcią powołanych z naszej parafii oraz wszystkich braci aktualnie tutaj pracujących. Taca z tego święta, przeznaczona jest w naszej diecezji, jako pomoc dla Sióstr Klarysek z Sandomierza.


2. We wtorek, 29 stycznia, o godz. 18.45, w sali 023, spotkanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania z pierwszych klas szkoły średniej (grupa br. Roberta).


3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy Piątek, do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


4. Młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum, która przygotowuje się drugi rok do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii i którą prowadzi br. Dariusz - proboszcz i pani katechetka Magdalena Wolan, zapraszamy w sobotę, 2 lutego, na Mszę św. w kościele o godz. 12.00. Od 11.45 będzie możliwość spowiedzi u kilku braci. Spotkanie jest obowiązkowe, prosimy o obecność.


5. W niedzielę za tydzień, 3 lutego, Mszą św. o godz. 12.00, rozpocznie się wizytacja kanoniczna naszej parafii, którą poprowadzi Ksiądz Biskup Edward Frankowski. Taka wizytacja odbywa się co 5 lat i jest bardzo ważna. Prosimy o liczne przybycie na tą Mszę św. szczególnie wszystkich naszych parafian, a także wspólnoty i grupy gromadzące się przy klasztorze. Dodatkowo jeszcze, tego dnia, o godz. 15.00, w sali Jana Pawła II, będzie spotkanie z Księdzem Biskupem, dla wszystkich liderów wspólnot i grup, katechetów oraz osób odpowiedzialnych za konkretne dzieła. Obecność jest tutaj obowiązkowa i o nią prosimy. Informujemy też, że kolejne spotkania wizytacyjne odbędą się po przyszłej niedzieli, we wtorek, 5 lutego. Tutaj szczególnie ważna będzie prezentacja wspólnot, grup i dzieł przed Księdzem Biskupem, w kościele, od godz. 17.00 i uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Bardziej szczegółowe informacje podamy w przyszłą niedzielę.


6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, „Aktywne Ferie” w Myczkowcach. Informacje w świetlicy „Promyczek”.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli