Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Na Mszy św. o godz. 12.00, wyjątkowo zaśpiewa Schola Franusie. Po Mszy św. rodzice i dzieci zapraszają do wspólnego kolędowania.


Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00, po której odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność.


Dziękujemy wszystkim drogim Parafianom, za przyjmowanie nas po kolędzie i za składane w kopertach na tacę ofiary związane z kolędą. Dziś odwiedzimy jeszcze: ul. 11 Listopada 3 (numery 21-40) + osoby zgłoszone na kolędę dodatkową. Odwiedziny kolędowe kończą się, ale gdyby ktoś jeszcze chciał, byśmy przyszli pobłogosławić mieszkanie, prosimy to zgłosić w kancelarii lub na furcie.


Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych, w niedzielę tydzień temu i złożone ofiary. Zebraliśmy na potrzeby misji prowadzonych przez naszych braci ok. 4000 zł.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od godz. 10.00 do 20.00 na kawę i ciasto przygotowane przez Neokatechumenat, z których dochód wspiera misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 32, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.


W czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.


W piątek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.


W sobotę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.


2. W poniedziałek, 21 stycznia, swoje imieniny obchodzi br. Jarosław Sójka. Mszę św. w jego intencji, odprawimy w tym dniu o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.


3. Zapraszamy młodzież starszą i osoby dorosłe na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się we wtorek, 22 stycznia, o godz. 19.00, w sali Jana Pawła II.


4. W środę, 23 stycznia, Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli i sympatyków św. Ojca Pio, na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00.


5. Wszystkie małżeństwa, niezależnie od stażu, zapraszamy na Kurs Małżeński, który rozpocznie się również w środę, 23 stycznia, o godz. 19.00, w sali Jana Pawła II. Zapisy na naszej stronie internetowej.


6. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 24 stycznia, o godz. 18.00.


7. Stowarzyszenie „Pokój i dobro” oraz Świetlica „Promyczek” organizują dla dzieci z Rozwadowa, w wieku od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, półkolonię w dniach od 11 do 15 lutego 2019 r. Zapisy w Świetlicy Promyczek.


8. Gości i Przyjaciół naszego klasztoru informujemy, że na furcie oraz na stoliku z tyłu kościoła, znajdują się nasze nowe kalendarze, które można zabierać do domu, jeśli jeszcze ktoś potrzebuje.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli