Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy i wystrój kościoła pozostają do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego.


Do domów naszych parafian dotrą dziś kolędnicy misyjni wywodzący się z działających przy klasztorze grup dziecięcych i młodzieżowych. Prosimy o ich życzliwe przyjmowanie. Zbiórka z tej kolędy zostanie przekazana na potrzeby misji prowadzonych przez Braci Kapucynów w Czadzie i Republice Środkowej Afryki.


Po przerwie świątecznej zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań od godz. 10.00 do 20.00 na ciasto i kawę. Środki uzyskane ze sprzedaży, wspierają także misje prowadzone przez naszych braci.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W środę – wspomnienie świętych Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich.


W czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata.


W sobotę - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.


2. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, we wtorek, 15 stycznia, o godz. 18.00.


3. Również we wtorek spotkanie dla bierzmowanych z pierwszych klas szkoły średniej, o godz. 19.00.


4. W niedzielę za tydzień, 20 stycznia, schola dziecięca Franusie wyjątkowo zaśpiewa na Mszy św. o godz. 12.00. Po Mszy św. dzieci i rodzice bardzo serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnego kolędowania. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci i rodziców przed I Komunią, a po niej spotkanie.


5. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie chodzimy od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła i znajduje się na stronie internetowej. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Można je składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W poniedziałek 14 stycznia – Wojska Polskiego 24 i 26.
• We wtorek 15 stycznia – Wojska Polskiego 13 i 32.
• W środę 16 stycznia – Wojska Polskiego 36 i 38.
• W czwartek 17 stycznia – Wojska Polskiego 15 i 40.
• W piątek 18 stycznia – Wojska Polskiego 28 i 30 + dom jednorodzinny Wojska Polskiego 30A.
• W sobotę 19 stycznia – Wojska Polskiego 44, 11 Listopada 1 i 11 Listopada 3
(1-20).
• W niedzielę 20 stycznia – 11 Listopada 3 (21-40) + Kolęda dodatkowa


6. Gościmy dziś przedstawicieli wydawnictwa Edycja św. Pawła, którzy rozprowadzają książki z Ewangelią i rozważaniami na każdy dzień 2019 roku. Prosimy ich teraz o kilka słów wprowadzenia…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli