Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Kadzidło i kredę wraz z rytuałem modlitw błogosławienia domu, można nabywać u młodzieży oazowej przed kościołem. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby misji i misjonarzy. Mszą Świętą w kościele Źródło Miłosierdzia Bożego (parafia św. Floriana) o godz. 12.15 rozpocznie się Orszak Trzech Króli, potem przejdzie przez plac przed kościołem św. Floriana, pomiędzy budynkiem Poczty a Biblioteką (tam będą odegrane tradycyjne sceny jasełkowe).


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy i wystrój kościoła pozostają do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego. W tym dniu będziemy gościć przedstawicieli wydawnictwa Edycja św. Pawła, którzy będą rozprowadzać książki z Ewangelią i rozważaniami na każdy dzień 2019 roku, w cenie 10 zł.


2. Również za tydzień w niedzielę, 13 stycznia, do domów naszych parafian dotrą kolędnicy misyjni wywodzący się z działających przy klasztorze grup dziecięcych i młodzieżowych. Zbiórka z tej kolędy zostanie przekazana na potrzeby misji prowadzonych przez Braci Kapucynów w Czadzie i Republice Środkowej Afryki. Rozesłanie kolędników na Mszy św. godz. 10.30. Informacje na plakacie.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 11 stycznia, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


4. W tym tygodniu, w sobotę, wspominamy św. Bernarda z Corleone.


5. Przypominamy, że Parafia pw. św. Jana Pawła II i Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli zapraszają małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński (informacje na plakacie), a Stowarzyszenie „Pokój i dobro” oraz Świetlica „Promyczek” organizują dla dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej „Aktywne Ferie”, w dniach od 16 do 20 lutego 2019 r. w Myczkowcach. Zainteresowani rodzice proszeni są o kontakt z wychowawcami świetlicy „Promyczek”. Zebranie dla zainteresowanych rodziców odbędzie się we wtorek, 8 stycznia, o godz. 19.00 w Promyczku.


6. Księża Michalici zapraszają na Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne, od 25 do 26 stycznia. Informacje szczegółowe na stronie: michalici.pl.


7. Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie chodzimy od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła i znajduje się na stronie internetowej. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Można je składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W poniedziałek 7 stycznia – Wiśniowa, Cicha, Harcerska, Klonowa, Okrężna, Piaskowa, Czwartaków, Al. Jana Pawła II (domki) i Górka.
• We wtorek 8 stycznia – Wieniawskiego, Paderewskiego, Szymanowskiego, Chopina, Ogińskiego, Moniuszki, Kołłątaja, Rozwadowska, 11 listopada (domki jednorodzinne), Niemcewicza, Nowowiejskiego, Okulickiego (domki) i Obrońców Westerplatte (domki).
• W środę 9 stycznia – Okulickiego 46a, 46b, 46c i Okulickiego 56 a, 56 b.
• W czwartek 10 stycznia – Obrońców Westerplatte 3, 5, 7.
• W piątek 11 stycznia – Obrońców Westerplatte 16 i Obrońców Pokoju 1, 2.
• W sobotę 12 stycznia – Obrońców Pokoju 3 i Wojska Polskiego 16, 18.
• W niedzielę 13 stycznia – Wojska Polskiego 11 i 20.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli