Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za wszystkie rodziny, szczególnie z naszej parafii i zaprzyjaźnione z naszym klasztorem. Na wszystkich Mszach św., możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez obecnych małżonków.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 17.30. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 30, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę wyjątkowo, z racji Nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. W poniedziałek, 31 grudnia, ostatni dzień roku 2018-go. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno - błagalne, a po nim, o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku.


2. We wtorek, pierwszy dzień Nowego Roku - 2019, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Jest to uroczystość, w którą obecność na Mszy św. jest obowiązkowa. Zarówno w Sylwestra, jak i 1 stycznia, kancelaria parafialna będzie nieczynna.


3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Nabożeństwo Powołaniowe o godz. 17.30. W pierwszy piątek z racji kolędy nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30. Możliwość spowiedzi od godz. 16.30, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. W pierwszą sobotę, Nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


4. W niedzielę za tydzień, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Kadzidło i kredę wraz z rytuałem modlitw błogosławienia domu, będzie można nabywać u młodzieży oazowej przed kościołem. Składka z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby misji i misjonarzy. W tym dniu, odbędzie się w naszym mieście „Orszak Trzech Króli”. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele Źródło Miłosierdzia Bożego (parafia św. Floriana) o godz. 12.15, potem przejście przez plac przed kościołem św. Floriana (pomiędzy budynkiem Poczty a Biblioteką (tam będą odegrane tradycyjne sceny jasełkowe).


5. Parafia pw. św. Jana Pawła II i Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli serdecznie zapraszają małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński, który odbędzie się 9 i 10 lutego 2019 r. Szczegóły na plakacie.


6. Stowarzyszenie „Pokój i dobro” oraz Świetlica „Promyczek” organizują dla dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej „Aktywne Ferie” w dniach od 16 do 20 lutego 2019 r. w Myczkowcach. Zapraszamy zainteresowanych rodziców do kontaktu z wychowawcami świetlicy „Promyczek”. Szczegóły na plakacie.


7. Od środy, 2 stycznia, od osiedla Piaski rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. W dni powszednie będziemy chodzić od godz. 16.00, a w soboty i niedzielę od 15.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach, znajduje się na stronie internetowej i jest w gazetce „Na szlaku”. Podczas kolędy nie zbieramy ofiar. Ofiary można składać na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”.


Plan kolędy w tym tygodniu:


• W środę 2 stycznia – Traugutta, Targowa, Sikorskiego, E. Plater, Głowackiego, Dębowa i Karpacka.


• W czwartek 3 stycznia – Sarny, Franciszkańska, Dąbrowskiej, Monte Cassino, Korczaka, Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Piastowska, T. Sochy, Brzozowa, Jodłowa, Cyprysowa i Poziomkowa.


• W piątek 4 stycznia – Głogowa, Stokrotki, Morelowa, Orzechowa, Kusocińskiego, Tysiąclecia, Krasickiego i Chmielna.


• W sobotę 5 stycznia - Niemena, Sasankowa, Krokusowa, Konwaliowa, Kasztanowa i Klasztorna.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli