Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Po Mszach św. przed kościołem, Oaza rozprowadza sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie rekolekcji zimowych i letnich.


Również Oaza, a także PKS „San” rozprowadzają styczniowy numer „Na szlaku”, w którym można przeczytać między innymi bardzo ciekawy artykuł o nowej generacji uzależnień pt. „Co czujesz do swego smartfona”, wywiad z ekipą prowadzących kawiarenkę „Przystań” oraz plan kolędy. Zapraszamy do nabycia i lektury.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki od I do IV, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 19.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 28, klatka V do VI. Sprzątanie wyjątkowo w czwartek o godz. 16.00 i w sobotę, o godz. 9.00.


Dziś nasza kawiarenka jest nieczynna. Zapraszamy w Nowym Roku, od niedzieli 13 stycznia.


W dniu dzisiejszym spowiedź – 30 min. przed Mszami św. i jutro, w poniedziałek 24 grudnia, w dzień Wigilii, od 6.00 do 14.00.


Zachęcamy do godnego przeżywania jutrzejszego wieczoru WIGILIJNEGO - poprzez wspólną modlitwę, czytanie Ewangelii z opisem narodzin Zbawiciela, dzielenie się opłatkiem i życzeniami, posiłek zgodny z tradycją, złożony z dań bezmięsnych, wspólny śpiew kolęd oraz uczestnictwo w Pasterce. Pasterki odprawimy o 22.00 i o 24.00. Same Święta niech będą czasem modlitwy i spotkań z najbliższymi w atmosferze miłości i życzliwości.


1. W najbliższych dniach obchodzimy:


We wtorek, 25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego.


W środę, 26 grudnia – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. również według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.


W czwartek, 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Na Mszach św. poświęcenie wina.


W piątek, 28 grudnia – Święto Świętych Młodzianków, męczenników.


W niedzielę za tydzień, 30 grudnia, Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu będziemy się szczególnie modlili za wszystkie rodziny. Będzie także, na wszystkich Mszach św., możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich, przez obecnych na nich małżonków.


2. Na furcie u br. Zachariasza są do nabycia książki dotyczące życia i działalności Ojca Hieronima Ryby, w cenie 10 zł. Są to materiały z sympozjum, które odbyło się w naszym klasztorze w 2016 r.


3. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii: Leszek Włodarczyk – lat 80. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.


4. Na tym czasie bezpośredniego przygotowania do świąt, życzymy Bożego pokoju, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli