Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Wigilia Miejska dla Mieszkańców Stalowej Woli i okolic od godz. 14.00, na placu Piłsudskiego. Informacje szczegółowe na plakatach wywieszonych w różnych miejscach miasta.


Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 15.00, a po niej spotkanie na sali Jana Pawła II.


Po Mszach św. przed kościołem, dzieci ze scholii Franusie, wraz z rodzicami, rozprowadzają własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne. Zebrane w ten sposób ofiary pozwolą na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dzieci. Dziś również, a także w przyszłą niedziele, młodzież z Ruchu Światło-Życie rozprowadza sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie rekolekcji zimowych i letnich.


Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 10.00 do 20.00 na ciasto misyjne i kawę misyjną, przygotowane przez wspólnotę Odnowy „Baranek zwyciężył”.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 26, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 28, klatki od I do IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. Przypominamy, że Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 rano, a w soboty o godz. 7.00.


2. Grafik spowiedzi na najbliższe dni jest następujący:


W naszym kościele, od poniedziałku 17 grudnia, do czwartku 20 grudnia, będzie spowiedź 30 min przed Mszami św. oraz na dzwonek, według stałego harmonogramu. W sobotę 22 grudnia, będziemy spowiadać od 6.30 do 18.30, w niedzielę 23 grudnia – 30 min. przed Mszami św. i w poniedziałek 24 grudnia w dzień Wigilii, od 6.30 do 14.00.


Duże spowiedzi całodniowe w naszym Dekanacie, w których my także bierzemy udział, będą w następujących terminach: we wtorek – 18 grudnia u Michalitów, w czwartek 20 grudnia u Floriana, w sobotę 22 grudnia w Matki Bożej Królowej Polski. I bardzo ważna informacja – u nas dniem spowiedzi będzie piątek 21 grudnia i wtedy szczególnie warto się wybrać, gdyż przybędzie tutaj do kościoła wielu kapłanów. W tym dniu również spowiedź w Farze w Rozwadowie.


Rozpiska całości spowiedzi znajduję się w gablocie, na drzwiach wejściowych do pokoju spowiedzi i na stronach internetowych.


Już teraz prosimy o zorganizowanie sobie czasu tak, by dobrze przeżyć spowiedź, nie zostawiając jej na ostatnią chwilę.


3. Od poniedziałku rano, przy ołtarzu będzie płonęło Światło Betlejemskie. Można będzie podejść, zapalić swój lampion i zabrać je do domu.


4. Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowa Wola serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na „Rozwadowskie Kolędowanie”. Odbędzie się ono, przy płonącym ognisku we wtorek, 18 grudnia, w godzinach od 16.00 do 18.00 na Rozwadowskim Rynku.


5. W piątek, 21 grudnia, od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych, do których nie chodzą w Pierwsze Piątki miesiąca. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii, lub też telefonicznie.


6. W niedzielę, 23 grudnia, zapraszamy czcicieli i sympatyków św. o. Pio, na Mszę św. o godz. 9.00.


7. Tradycyjnie już, po świętach Bożego Narodzenia, w Kochanach w gminie Pysznica odbędą się jedne z największych jasełek w Polsce. Już teraz można zapisać się na udział w widowisku. Informacje szczegółowe i dane kontaktowe znajdują się na plakacie w gablocie przy wejściu do Przystani.


8. W 2019 roku, kontynuować będziemy, podobnie jak w poprzednich latach akcję Kolędników Misyjnych. Odbędzie się ona 13 stycznia. Informacje szczegółowe, wraz z kontaktem na plakacie w gablocie. Prosimy o zapoznanie się i zgłaszanie.


9. Na ten czas bezpośredniego przygotowania do świąt, życzymy Bożego pokoju, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli