Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Prowadzi je br. Tadeusz Bargiel. Nauki rekolekcyjne będą głoszone dzisiaj na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 7.00, 8.00 i 18.00 (Roraty). Wyspowiadać się można przez cały czas rekolekcji, pół godziny przed każdą Mszą św., jak również na dzwonek, zgodnie ze stałym harmonogramem.


Dziś przypada dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem Ministranci zbierają ofiary do puszek.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, w godzinach od 10.00 do 20.00, na kawę misyjną i ciasto misyjne przygotowane w tym tygodniu przez GMOP, DOMOWY KOŚCIÓŁ, PORADNIĘ I KURS DLA NARZECZONYCH. Przeczytać tylko o 10.30: Dziś dodatkowo czeka na wszystkie dzieci niespodzianka. Z daleka przybył spóźniony Gość, którego wszyscy znają, z prezentami i innymi niespodziankami.


Ostatnie w tym roku niedzielne zwiedzanie Krypt dla chętnych od godz. 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence. Przy tej okazji dziękujemy pani Grażynie Lewandowskiej za piękną i bardzo fachową posługę przewodnika po tym miejscu.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 26, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i za złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 26, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:


W czwartek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy.


W piątek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.


2. Zakończyliśmy roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie braci i naszego gospodarza oraz złożone ofiary, które przeznaczymy na ogrzewanie kościoła, klasztoru i salek dla wspólnot. Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś jeszcze nie nabył opłatka, można to uczynić w sklepiku na furcie klasztornej.


3. Przypominamy, że Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 wieczorem, a w soboty o godz. 7.00.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjnew piątek 14 grudnia 2018 r., po Mszy Św. wieczornej, około godz. 18.40 do sali 023.


5. Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci, w sobotę 15 grudnia, o godz. 18.00, a po niej spotkanie.


6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas I szkoły średniej z grupy br. Roberta zapraszamy na spotkanie we wtorek 11 grudnia o godz. 19.00 (po Mszy św.)


7. Serdecznie zapraszamy osoby uzdolnione muzycznie, do zaangażowania się w oprawę muzyczną tegorocznej Pasterki. Informacje szczegółowe na pierwszych próbach, które odbędą się w sobotę 15 grudnia, od godz. 16.00 do 19.30, w Stodole i w niedzielę 16 grudnia, od godz. 10.00 do 13.00, również w Stodole.


8. W przyszłą niedzielę, 16 grudnia Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 15.00, a po niej spotkanie na sali Jana Pawła II.


9. Również w przyszłą niedzielę dzieci ze scholii Franusie, wraz z rodzicami, będą rozprowadzać własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne.


10. W tym tygodniu odeszła do Pana: Stanisława Bednarczyk - lat 78, która przez wiele lat należała do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli