Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przed kościołem Neokatechumenat rozprowadza listopadowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku”, w który można przeczytać wiele ciekawych rzeczy, a wśród nich wywiad z naszym br. Tadeuszem Barglem oraz artykuł o Kapucynach w służbie Ojczyzny.


Harcerki rozprowadzają także własnoręcznie zrobione flagi państwowe, w związku z nadchodzącym Świętem Odzyskania Niepodległości.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na bardzo dobrą kawę misyjną i ciasto misyjne przygotowane przez Wspólnoty Franciszkańskie (MF Tau, WF Tau i FZŚ). Bardzo prosimy o to, by nie nabywać ciasta hurtowo (w dużych ilościach), gdyż zależy nam na tym, by starczyło dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy będą chcieli zatrzymać się na chwilę w kawiarence i budować wzajemne relacje.


Zwiedzanie Krypt z przewodnikiem od godz. 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence Przystań.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 20, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


1. W dniach od 1 do 8 listopada (włącznie), można uzyskać raz dziennie i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Mogą go zyskać wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i odmówią modlitwy: Ojcze nasz.., Wierzę w Boga..., modlitwę w intencjach Ojca św. oraz spełnią inne zwykłe warunki odpustu: spowiedź św. (jeśli zachodzi potrzeba), Komunia św., oraz akt żalu doskonałego.


2. W listopadzie odmawiamy różaniec wypominkowy, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można składać w zakrystii, lub na tacę.


3. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza czcicieli, sympatyków i wszystkich chętnych na spotkanie formacyjne w piątek 9 listopada, po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.40, do sali 023 obok kancelarii.


4. W sobotę, 10 listopada o godz. 15.00, na Rynku w Rozwadowie odbędzie się Lekcja Śpiewania najpiękniejszych pieśni i piosenek patriotycznych z udziałem krakowskich artystów. Na wspólne śpiewanie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zaprasza Muzeum Regionalne w Stalowej Woli oraz Miasto Stalowa Wola.


5. W niedzielę za tydzień 11 listopada, Święto Niepodległości Polski. Na Mszach św. modlić się będziemy w intencjach naszej Ojczyzny, a uroczystą Mszę św. w tej intencji odprawimy o godz. 12.00.


6. Parafialny Klub Sportowy „San” działający przy klasztorze oraz Katolicka Szkoła Podstawowa ogłaszają nabór dziewcząt do sekcji koszykówki oraz chłopców do drużyny trampkarzy. Informacje szczegółowe znajdują się w gablocie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli