Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Obchodzimy uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła, co dokonało się już 265 lat temu. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, lub przyczyniają do utrzymania piękna naszej świątyni i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.


Dziś swoje imieniny obchodzi br. Tadeusz Bargiel, który jest w naszej wspólnocie od 1 lipca tego roku. Mszę św. w intencji Solenizanta odprawimy w poniedziałek, 29 października, o godz. 18.00. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto misyjne, które dziś zostało przygotowane przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Św. Nie będzie dziś zwiedzania Krypt.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, wyjątkowo z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W czwartek, 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte według porządku niedzielnego, z tą zmianą, że o godz. 14.00 będzie Msza św. dodatkowa, a po niej procesja na cmentarz rozwadowski; nie będzie natomiast Mszy św. o godz. 17.30.


W piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny), jak również Pierwszy Piątek miesiąca. Modlimy się za wszystkich naszych zmarłych. Uroczyste nieszpory za zmarłych w naszym kościele o godz. 17.30. Jak w każdy Pierwszy Piątek, również i w ten kapłani udadzą się do chorych od godz. 9.00, po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, dodatkowa Msza św. w kościele o godz. 16.30, możliwość spowiedzi od godz. 15.30.


W sobotę - Wspomnienie Zmarłych Braci, Sióstr, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Serafickiego. O godz. 16.30 – w krypcie klasztornej – Eucharystia w języku łacińskim, za zmarłych Fundatorów i Dobrodziejów naszego klasztoru. Z tej racji, że jest to Pierwsza Sobota, Mszą św. o godz. 8.00 rozpocznie się wspomniane już Nabożeństwo Pierwszej Soboty.


2. W dniach od 1 do 8 listopada (włącznie), można uzyskać raz dziennie i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Mogą go zyskać wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i odmówią modlitwy: Ojcze nasz.., Wierzę w Boga..., modlitwę w intencjach Ojca św. oraz spełnią inne zwykłe warunki odpustu: spowiedź św. (jeśli zachodzi potrzeba), Komunia św., oraz akt żalu doskonałego.


3. W listopadzie będziemy odmawiać różaniec wypominkowy, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Kartki z imionami zmarłych, można składać w zakrystii, lub na tacę.


4. Chór Gaude Vitae Spółdzielczego Domu Kultury, który przez pierwsze 6 lat funkcjonował przy Klasztorze obchodzi swoje 10 lecie. Z tej okazji chórzyści serdecznie zapraszają na Jubileuszowy Koncert z dedykacją „Śpiew jest radością”. Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury, w sobotę 3 listopada, o godz. 17.00. Wstęp wolny.


5. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, harcerki będą rozprowadzać własnoręcznie zrobione flagi państwowe, w związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości.


6. W tym tygodniu odeszli do Pana z naszej parafii: Emilia Strycharz – lat 89 i Józef Socha – lat 67. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli