Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:

Dzisiaj, 21 października, obchodzimy Niedzielę Misyjną. Rozpoczynamy nią Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona zostanie na potrzeby misji.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 18, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto misyjne. Po uzgodnieniu z liderami wspólnot, podjęliśmy decyzję o przywróceniu ciasteczka misyjnego przygotowywanego tak jak to było w poprzednich latach przez wspólnoty, do których dołączymy także możliwość upieczenia ciasta przez osoby, które w danym tygodniu dbają o czystość kościoła. Przy takim rozwiązaniu już od dziś zmniejszamy proponowaną ofiarę za kawałek ciasta. Mamy też nadzieję, że dzięki temu zbierzemy większe fundusze na potrzeby misji. Dziś zapraszamy na ciasto przygotowane przez Grupę Modlitwy Ojca Pio i przez Domowy Kościół, którym bardzo dziękujemy za ofiarność i dyspozycyjność.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Jana Pawła II, papieża


We wtorek – wspomnienie – św. Jana Kapistrana, prezbitera


W przyszłą niedzielę – uroczystość – Rocznicę poświęcenia naszego kościoła


2. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków Św. Ojca Pio we wtorek 23 października 2018 r. na comiesięczną Mszę Św. z O. Pio o godzinie 18.00 i na wcześniejszą Modlitwę Różańcową o godz. 17.15.


3. W czwartek 25 października o godz. 18.00 Msza św. wstawiennicza, z modlitwą o uzdrowienie.


4. Swoje imieniny w czwartek 25 października obchodzi br. Dariusz, nasz proboszcz i gwardian. Msza św. w jego intencji, zostanie odprawiona w następnym dniu, czyli w piątek, 26 października, o godz. 18.00. To przesunięcie jest konieczne ze względu na czwartkową Mszę św. wstawienniczą. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.


5. W przyszłą niedzielę, 28 października, swoje imieniny obchodzi br. Tadeusz, Który pracuje w parafii od 1 lipca tego roku. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.


6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla wszystkich odprawiane codziennie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45, a dzieci na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.


7. Zbliża się miesiąc listopad. Na stoliku za ławkami, są wyłożone karteczki wypominkowe, na których można wypisać imiona swoich zmarłych, za których będziemy się modlili. Prosimy, by składać kartki – jak zawsze – w zakrystii, na furcie lub w kancelarii.


8. W listopadzie rozpoczną się w naszej parafii Warsztaty Modlitwy i Życia, które mają na celu praktyczną naukę modlitwy modląc się oraz naprawę życia. Warsztaty przewidują 15 dwugodzinnych spotkań, raz w tygodniu. Planujemy rozpocząć spotkania w środę 14 listopada. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji można znaleźć u wikarego parafii, br. Roberta Rabki. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli