Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przeżywamy XVIII DZIEŃ PAPIESKI: pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Przed Kościołem ministranci kwestują na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera utalentowaną młodzież, pochodzącą z niezamożnych rodzin.


W poniedziałek, 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. Dziś w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli, o godz. 12.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji rodziców dzieci utraconych. Po Eucharystii odbędzie się pochówek kilkorga dzieci nienarodzonych. Natomiast w poniedziałek, 15 października, w Parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli, o godz. 18.15 odbędzie się modlitwa różańcowa w intencji tychże rodziców.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto misyjne. Po uzgodnieniu z liderami wspólnot, podjęliśmy decyzję o przywróceniu ciasteczka misyjnego przygotowywanego tak jak to było w poprzednich latach przez wspólnoty, do których dołączymy także możliwość upieczenia ciasta przez osoby, które w danym tygodniu dbają o czystość kościoła. Przy takim rozwiązaniu już od dziś zmniejszamy proponowaną ofiarę za kawałek ciasta. Mamy też nadzieję, że dzięki temu zbierzemy większe fundusze na potrzeby misji. Dziś zapraszamy na ciasto przygotowane przez Żywy Różaniec, któremu bardzo dziękujemy za ofiarność i dyspozycyjność.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła


We wtorek – wspomnienie – św. Jadwigi Śląskiej


We środę – wspomnienie – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika


W czwartek – święto – św. Łukasza, Ewangelisty. Swoje imieniny w tym dniu obchodzi br. Łukasz, nasz nowy zakrystian. Msza św. w jego intencji, zostanie odprawiona w następnym dniu, czyli w piątek, 19 października, o godz. 18.00. To przesunięcie jest konieczne ze względu na wyjazd naszej wspólnoty na dzień skupienia. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.


W sobotę – wspomnienie – św. Jana Kantego, prezbitera


2. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, w poniedziałek 15 października, o godz. 18.00.


3. W przyszłą niedzielę, 21 października – Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca na potrzeby misji.


4. Kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci, które w roku 2019 przystąpią do I Komunii św., odbędzie się również w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00, po niej przejście do sali Jana Pawła II. Zainteresowanych prosimy o obecność.


5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla wszystkich odprawiane codziennie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45, a dzieci na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.


6. Zbliża się miesiąc listopad. Na stoliku za ławkami, są wyłożone karteczki wypominkowe, na których można wypisać imiona swoich zmarłych, za których będziemy się modlili. Prosimy, by składać kartki – jak zawsze – w zakrystii, na furcie lub w kancelarii.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli