Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Ministranci rozprowadzają przed kościołem nowy numer naszej parafialnej gazetki „Na szlaku”. W nim znajdziecie ciekawe artykuły i zdjęcia. Zapraszamy do nabywania.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 16, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


W miesiącu październiku zachęcamy do modlitwy na różańcu, szczególnie dzisiaj, gdyż 7 października przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. W liturgii w tym roku opuszczamy je, bo przypada w niedzielę, jednak bardzo gorąco zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.45. W tygodniu nabożeństwa różańcowe dla wszystkich odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto. Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence.


Po każdej Mszy św. na placu kościelnym, można nabyć książkę pt. "Cmentarz parafialny w Rozwadowie". Każda zakupiona książka to cegiełka wspierająca renowację zabytkowych nagrobków na cmentarzu rozwadowskim.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


We wtorek – wspomnienie – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa i patrona naszej Diecezji.


W sobotę – wspomnienie – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.


2. We wtorek kolejne spotkanie młodzieży przystępującej w tym roku do bierzmowania. Br. Robert zaprasza na Mszę św. o godz. 18, a po niej na spotkanie w auli 023.


3. We wtorek 9 października o godz. 19.00 rozpoczyna się kurs dla narzeczonych w parafii Trójcy Przenajświętszej. Spotkanie odbędzie się w kaplicy Zmartwychwstania.


4. Spotkanie dla liderów wspólnot i grup działających przy naszym klasztorze, w środę, 10 października, o godz. 19.00, w sali 023 obok kancelarii. Bardzo prosimy o obecność.


5. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków na spotkanie formacyjne w piątek, 12 października, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


6. Kolejne Nabożeństwo Fatimskie w sobotę, 13 października. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, potem modlitwy, różaniec fatimski i procesja.


7. W przyszłą niedzielę, 14 października przeżywać będziemy XVIII DZIEŃ PAPIESKI: pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Przed Kościołem harcerze będą kwestować na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera utalentowaną młodzież, pochodzącą z niezamożnych rodzin.


8. 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. Dzień wcześniej, w niedzielę 14 października, w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli, o godz. 12.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji rodziców dzieci utraconych. Po Eucharystii odbędzie się pochówek kilkorga dzieci nienarodzonych. Natomiast w poniedziałek, 15 października, w Parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli, o godz. 18.15 odbędzie się modlitwa różańcowa w intencji tychże rodziców.


9. Z wyprzedzeniem informujemy, że po różnych rozmowach, podjęliśmy decyzję, by w tym roku w Adwencie, Roraty ostatecznie były w naszym kościele o godz. 18.00. Intencje przyjęte na godz. 6.15 zostały przesunięte na godz. 7.00. Gdyby ktoś z zamawiających chciał, aby jego intencja była odprawiona o innej godzinie, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii i ustalenie tej sprawy.


10. Przekazujemy informację ze Szpitala SANUS, że organizuje on DNI PROFILAKTYKI ZDROWIA, od 12 do 13 października. W ramach wydarzenia odbędą się bezpłatne badania. Więcej informacje i zapisy w Szpitalu.


11. W tym tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii: Stanisław Chmiel, lat 79. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli