Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy za złożone tydzień temu do puszek ofiary na cele inwestycyjne. Zebraliśmy kwotę 6850 zł. Wielkie Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za wsparcie i życzliwość.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę, wyjątkowo z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty, o godz. 10.00.


Zapraszamy rodziców i dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 15.30. Po Mszy spotkanie w sali Jana Pawła II.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto. Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Rozpoczęcie w kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.


We wtorek – wspomnienie – św. Aniołów Stróżów, między innymi Patronów naszej Ścianki Wspinaczkowej.


W czwartek – uroczystość – św. Franciszka z Asyżu, odpust. Do głębokiego i owocnego przeżycia tego wydarzenia przygotowujemy się poprzez nowennę, którą odprawiamy codziennie na Mszach św. Ponadto w środę (dzień wcześniej), o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo Transitus, upamiętniające przejście św. Franciszka do chwały nieba, przygotowane przez wspólnoty franciszkańskie. W czwartek, w dniu uroczystości, sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczyć będą Ojcowie Dominikanie z Tarnobrzega. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.


W piątek – wspomnienie – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.


2. W miesiącu październiku, który rozpoczyna się od poniedziałku, zachęcamy wszystkich do modlitwy na różańcu. Wspólnie będziemy to czynić podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiane będą codziennie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 16.45. Dzieci będą miały swoje nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.


3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek, spowiedź od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30 (w tym dniu wyjątkowo nie będzie nabożeństwa różańcowego dla dzieci). Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00, W sobotę wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00.


4. Młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum, która przygotowuje się drugi rok do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy w sobotę, 6 października, na Mszę św. w kościele o godz. 11.00, a po niej na spotkanie integracyjne i organizacyjne w ogrodzie klasztornym. Grupę tę, podobnie jak w poprzednim roku prowadzi br. Dariusz - proboszcz i pani katechetka Magdalena Wolan. Spotkanie jest obowiązkowe, prosimy o obecność.


5. W niedzielę za tydzień, 7 października, po każdej Mszy św. na placu kościelnym, będzie można nabyć książkę pt. "Cmentarz parafialny w Rozwadowie". Cena to 60 zł. Każda zakupiona książka to cegiełka wspierająca renowację zabytkowych nagrobków na cmentarzu rozwadowskim.


6. W gablocie, obok ogłoszeń wywieszona jest informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Stalowowolskim. Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się.


7. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii: Maria Kapusta, lat 83. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli