Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy br. Piotrowi Michalikowi, za głoszone Słowo Boże, z racji przypadającej dokładnie dziś, 50 rocznicy śmierci św. Ojca Pio.


Zgodnie z zapowiedzią, zbieramy dziś do puszek przed kościołem, ofiary na cele inwestycyjne i wszystkie ostatnio prowadzone prace remontowe, budowlane i konserwatorskie w naszym kompleksie klasztornym. Za wszelkie dobro i życzliwość, które już od Was otrzymaliśmy, bardzo dziękujemy i zwracamy się z prośbą o pomoc, tak by pozamykać wszystkie rozpoczęte inwestycje.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 15.00, a od 14.30 nabożeństwo do św. Franciszka z Asyżu.


Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto, z których dochód wspiera misje kapucyńskie. Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym, przed furtą.


Dziś również w kawiarence, o godz. 16.00, spotkanie dla osób jadących na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, w terminie od 18 do 24 października 2018 r.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W piątek – wspomnienie – św. Wacława – męczennika.


W sobotę – święto – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.


2. Zapraszamy młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania, na Mszę św. we wtorek 25 września, o godz. 18.00 i na spotkanie zaraz po niej. Prosimy o przyniesienie długopisów i zeszytów do notatek.


3. W najbliższą środę, o godz. 19.00, w kościele, odbędzie się pierwsze spotkanie informacyjne dla młodzieży klas 7 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.


4. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie, w czwartek, 27 września, o godz. 18.00.


5. Również w czwartek, o godz. 18.00, w Budynku Biblioteki Międzyuczelnianej odbędzie się spotkanie informacyjne nt. programu „Czyste Powietrze”. Informacje szczegółowe w gablocie obok ogłoszeń.


6. Z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji kolejarzy, którzy oddali swe życie w jej służbie i ich rodzin. Szczególnie zapraszamy wszystkie rodziny kolejarskie oraz młodzież. Msza św. będzie celebrowana w naszym kościele, w piątek, 28 września, o godz. 16.00.


7. Również w piątek, o godz. 18.00, z okazji jubileuszu 20-lecia Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli, zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów, absolwentów, nauczycieli, pracowników i przyjaciół szkoły. Serdecznie zapraszamy!


8. Zapraszamy rodziców i dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. na Mszę św., która odbędzie się w przyszłą niedzielę, 30 września, o godz. 15.30. Po Mszy spotkanie w sali Jana Pawła II. Prosimy o obecność. W tym dniu także, w Hucie Komorowskiej i Majdanie Królewskim, odbędą się obchody związane z osobą kard. Adama Kozłowieckiego – Apostoła Afryki. Informacje szczegółowe na plakacie obok ogłoszeń. Zachęcamy do zapoznania się i wzięcia udziału.


9. Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi Oratorium, wspólnie z Parafią Trójcy Przenajświętszej zapraszają na Piknik Rodzinny, w niedzielę, 30 września, od godz. 13. 00 do 17.00, przy kościele Trójcy. Więcej informacji na plakacie.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli