Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 15, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.

 Zapraszamy do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto, z których dochód wspiera misje kapucyńskie. Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka w kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – święto – Stygmatów św. Ojca Franciszka – zakonnika.


We wtorek – święto – św. Stanisława Kostki – zakonnika, Patrona Polski.


W piątek – święto – św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty.


2. KUL w Stalowej Woli zaprasza na Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 20-21 września. Będą ciekawe prelekcje i eksperymenty w laboratoriach, a także Piknik Naukowy. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej oraz karteczkach na stoliku z tyłu kościoła.


3. Pracownicy Zespołu do spraw Pomocy Rodzinie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli organizują 21 września, w ramach pikniku sąsiedzkiego akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku kostnego. Informacje szczegółowe w gablocie obok ogłoszeń.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków grupy i sympatyków św. Ojca Pio na uroczystą Mszę św. w niedzielę, 23 września, wyjątkowo o godzinie 12.00. Wrzesień 2018 roku to czas szczególny dla czcicieli św. Ojca Pio. Obchodzimy w nim podwójny jubileusz: stulecie jego stygmatyzacji przypadające 20 września i pięćdziesięciolecie śmierci przypadające 23 września. Zapraszamy w tym dniu także osoby wcześniej związane z Grupą Modlitwy Ojca Pio i osoby w bieżącym okresie przyjmujące relikwie Stygmatyka. Kazania okolicznościowe na wszystkich Mszach św. w tym dniu wygłosi br. Piotr Michalik, misjonarz z Afryki, który przebywa obecnie w naszym klasztorze na rehabilitacji.


5. Również w niedzielę za tydzień, będzie Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 15.00, a od 14.30 nabożeństwo do św. Franciszka z Asyżu.


6. W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy wiele różnych, bardzo ważnych prac remontowych, budowlanych i konserwatorskich. Przy wsparciu Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, została wykonana pełna konserwacja i zabezpieczenie figury św. Józefa, która znajduje się na placu kościelnym. Odnowiony został również ołtarz Matki Bożej na placu kościelnym. Bardzo dziękujemy Żywemu Różańcowi i wszystkim indywidualnym ofiarodawcom za ogromną pomoc. Wyczyszczone i polakierowane na nowo zostały stopnice i blaty górne wszystkich ławek w kościele, za co szczególnie dziękujemy br. Łukaszowi zakrystianowi i wszystkim jego pomocnikom. Odnowione i naprawione zostały drzwiczki do głównego tabernakulum, a było to możliwe głównie dzięki ofiarom rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych. W najbliższym tygodniu zakończą się prace remontowe mające na celu dostosowywania budynku z salą Jana Pawła II, do obecnych przepisów budowlanych. Prace, jakie tutaj zostały przeprowadzone były bardzo gruntowne i konieczne. Wymieniono okna, przebudowano łazienki, zrobiono całość ochrony pożarowej, przerobiono instalację elektryczną zgodnie z normami itd. Podziękowania należą się tutaj bardzo wielu osobom, ale szczególnie p. Stanisławowi, p. Andrzejowi i wspólnocie Odnowy w Duchu Św. W przyszłą niedzielę, będzie przed kościołem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne i wszystkie prowadzone prace. Za wszelkie dobro i życzliwość bardzo dziękujemy i prosimy o wsparcie, tak by pozamykać wszystkie rozpoczęte inwestycje.


7. W przyszłą niedzielę, w kawiarence, o godz. 16.00, spotkanie dla osób jadących na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, od 18 do 24 października.


8. Przypominamy, że Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza serdecznie do udziału w Pielgrzymce do Leżajska, która odbędzie się w niedzielę, 30 września. Zapisy i informacje w zakrystii.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli