Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Przed kościołem Odnowa rozprowadza wrześniowy numer naszej parafialnej gazetki Na szlaku. Znajdziemy w nim ciekawe artykuły i zdjęcia. Zapraszamy do nabycia i lektury.


Na stoliku, z tyłu kościoła, znajduje się kilkadziesiąt egzemplarzy numeru „Głosu Ojca Pio” z tego miesiąca, które dostaliśmy dodatkowo z wydawnictwa Serafin do rozdania za darmo wiernym. Prosimy o zabieranie i czytanie.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zapraszamy po przerwie wakacyjnej, do naszej kawiarenki Przystań, od 10.00 do 20.00, na kawę i ciasto, z których dochód wspiera także misje kapucyńskie. Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka w kawiarence.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W czwartek – wspomnienie – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.


W piątek – święto – Podwyższenia Krzyża Świętego.


W sobotę – wspomnienie – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.


2. Powakacyjne spotkanie dla Wspólnoty FZŚ w poniedziałek, 10 września, o godz. 16.00, natomiast w niedzielę, 23 września będzie Msza św. dla Wspólnoty o godz. 15.00, a od 14.30 nabożeństwo do św. Franciszka z Asyżu.


3. Schola Capuccinorum zaprasza na zajęcia śpiewu liturgicznego, w każdy wtorek o godz. 19.00, w salce obok krypt.


4. W najbliższy wtorek, 11 września, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania. Po Mszy św. będzie miało miejsce spotkanie w kościele z kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.


5. Od najbliższej środy będzie w naszym klasztorze nowy rocznik Postulantów, który odbędzie roczną formację do życia zakonnego. Bardzo się cieszymy z ich przybycia i życzymy otwartości na łaskę Bożą i wytrwałości. Polecamy też ich pamięci modlitewnej.


6. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby się zaangażować w liturgiczną służbę ołtarza, zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 18.00, do salki ministranckiej znajdującej się w stodole.


7. Kolejne Nabożeństwo Fatimskie w czwartek, 13 września. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, potem modlitwy, różaniec fatimski i procesja.


8. W piątek, 14 września, rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. o. Pio. Będziemy ją odprawiać codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy o godz. 12.00.


9. Młodzież, chcącą pogłębić swoją wiarę, a także pragnącą doświadczyć wspólnoty zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie, w każdy piątek, o godz. 17.30, do salki oazowej. Wszelkich informacji udziela br. Wojciech Sokołowski.


10. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza swoich członków i sympatyków, na spotkanie formacyjne w piątek, 14 września, po Mszy św. wieczornej, około godz. 18.40, do sali 023.


11. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci, w sobotę 15 września, o godz. 18.00.


12. Świetlica „Promyczek” zaprasza na nieodpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat, które odbywają się od poniedziałku do piątku, w godz. od 16.00 do 19.00. Zapisy w budynku świetlicy, w godzinach jej otwarcia.


13. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza serdecznie do udziału w Pielgrzymce do Leżajska, która odbędzie się w niedzielę, 30 września. Wyjazd autokarem o godzinie 7.30. Przewidywany powrót o godzinie 16.00. Zapisy w zakrystii, przy zapisie wpłata 20 zł.


14. Prezydent Miasta Stalowej Woli, Muzeum Regionalne oraz Miejski Dom Kultury zapraszają do odwiedzenia Mobilnego Muzeum Multimedialnego, które zostało zrealizowane z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji obchodów setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zostanie ono udostępnione dla zwiedzających na Placu Piłsudskiego (przed MDK) w poniedziałek, 10 września od 12.00 – 18.00 i we wtorek, 11 września od 10.00 – 16.00. Wstęp wolny.


15. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii – Tadeusz Umiński, lat 66. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli