Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Od dzisiejszej niedzieli, po przerwie wakacyjnej, wraca Msza św. o 17.30.


Bardzo serdecznie witamy wśród nas br. Artura Ziarka – naszego parafianina, obecnie misjonarza w Afryce, który głosi kazania na wszystkich Mszach św. i przed kościołem zbiera do puszki ofiary na potrzeby misji. Informujemy też o możliwości zakupienia kawy misyjnej i pamiątek misyjnych na placu kościelnym, albo przy złej pogodzie – w sali Jana Pawła II. Dochód ze stoiska przeznaczony jest na misje kapucyńskie.


Na furcie u br. Zachariasza można nabyć nowy numer naszej gazetki „Na szlaku”. Za tydzień w niedzielę, będzie on też rozprowadzany na placu kościelnym przez Odnowę.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek - wspomnienie – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła oraz w sobotę – święto – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.


2. W poniedziałek, 3 września, o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów, które zostaną poświęcone.


3. Od poniedziałku, 3 września, po przerwie wakacyjnej powraca możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie, na dzwonek przy pokoju spowiedzi lub przy furcie, w godzinach od 8.30 do 11.30 i od 14.30 do 17.00 (uwaga - w sobotę tylko do 11.30!).


4. We wtorek, 4 września, o godz. 19.00, zapraszamy na koncert finałowy w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany: „100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości – artystyczne podsumowanie”. Wystąpią: Chór Lasowiacy, Mała Kapela Lasowiaków, Grupa Wokalna „Pałacyk Michla”, Nadsańska Orkiestra Kameralna, pod dyrekcją Edwarda Horoszko. Szczegóły na plakatach.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.


W pierwszy czwartek nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W pierwszy piątek, dodatkowa Msza św., szczególnie dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, spowiedź od godz. 15.30, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 i odwiedziny chorych od godz. 9.00 rano.


6. Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz zaprasza na zakończenie obchodów 200. lecia Diecezji Sandomierskiej, które będzie miało miejsce w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sulisławicach, w sobotę, 8 września, o godz. 12.00.


7. Świetlica „Promyczek” zaprasza na nieodpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat, które odbywają się od poniedziałku do piątku, w godz. od 16.00 do 19.00. Zapisy szczególnie w poniedziałek, 3 września, w godz. od 16.00 do 18.00. Jednocześnie informujemy, że w bieżącym roku posiadamy 18 wolnych miejsc w naszej placówce.


8. Naszym Parafianom i Przyjaciołom klasztoru, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Niech błogosławieństwo Boże spocznie szczególnie na dzieciach i młodzieży, rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny oraz na rodzicach, nauczycielach i katechetach.


9. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii – Wiesław Malinowski, lat 65. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


10. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Ordynariusza, będzie miało teraz miejsce krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i do życia poświęconego Bogu.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli