Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Na działce przed bramą klasztorną trwają prace nad przygotowaniem placu zabaw i miejsca rekreacji dla rodzin. Są one prowadzone przez Urząd Miasta i dotowane z pozyskanych przez niego środków zewnętrznych. Klasztor i Parafia nie ponoszą tu żadnych kosztów. Mamy nadzieję, że w przyszłości Miastu uda się dalej ten teren zagospodarować, czy to np. przez utworzenie boiska, a szczególnie przez zasadzenie odpowiedniej zieleni. Dziękujemy Prezydentowi Miasta za to, co już zostało zrobione, za życzliwość i troskę o nasze rodziny oraz o naszą świetlicę dla dzieci, bo to miejsce powstaje szczególnie dla nich. Po przygotowaniu wszystkiego, plac w pełni będzie objęty opieką i dozorem przez Urząd Miasta, ale oczywiście oddany do naszej dyspozycji. O otwarciu poinformujemy w ogłoszeniach i na stronie internetowej.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka V i VI, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 13, klatka I i II. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę wyjątkowo o godz. 10.00, z racji nabożeństwa Pierwszej Soboty.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


W poniedziałek – wspomnienie – św. Moniki.


We wtorek – wspomnienie – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.


W środę – wspomnienie męczeństwa – św. Jana Chrzciciela.


2. We wtorek, 28 sierpnia, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany: „To jest Moja Matka ta Ojczyzna! - Jan Paweł II”. Wystąpią: Alicja Węgorzewska – mezzosopran i Robert Grudzień - organy, fortepian. Szczegóły na plakatach.


3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. W tym dniu wspomniane już nabożeństwo Pierwszej Soboty, rozpoczynające się Mszą św. o godz. 8.00 oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.


4. Od przyszłej niedzieli, 2 września, po przerwie wakacyjnej, wraca Msza św. o 17.30. Natomiast spowiedź na dzwonek wznowimy od poniedziałku 3 września. 


5. W niedzielę za tydzień, 2 września, nasz parafianin br. Artur Ziarek, obecnie misjonarz w Afryce, będzie głosił kazania na wszystkich Mszach św. i przed kościołem zbierał do puszki ofiary na potrzeby misji. Będzie też możliwość zakupienia kawy misyjnej i pamiątek misyjnych na placu kościelnym u br. Jerzego Steligi i osób z Fundacji Kapucyni i Misje. Dochód ze stoiska przeznaczony jest na misje kapucyńskie.

 

6. Z wyprzedzeniem informujemy, że w poniedziałek, 3 września, o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów, które zostaną poświęcone.

 

7. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Ordynariusza, będzie miało teraz miejsce krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i do życia poświęconego Bogu.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli