Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary i w jakikolwiek sposób pomogli w naprawie oraz odnowieniu drzwiczek do tabernakulum w ołtarzu głównym. Niech Pan Jezus Eucharystyczny obficie błogosławi wszystkim Dobrodziejom i Ofiarodawcom.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka III i IV, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy: Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka V i VI. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zwiedzanie krypt z przewodnikiem, dziś o 16.00. Zbiórka na placu kościelnym przy furcie.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


w poniedziałek – wspomnienie – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła


we wtorek – wspomnienie – św. Piusa X, papieża


w środę – wspomnienie – Najświętszej Maryi Panny, Królowej


w piątek – święto – św. Bartłomieja, Apostoła


w sobotę – wspomnienie – św. Ludwika IX, króla, patrona III Zakonu


w przyszłą niedzielę – uroczystość – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej


2. We wtorek, 21 sierpnia, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany: Niepodległa w Rodzinie Jana Pawła II - Poemat "MODLITWA KTÓRA DOTYKA OJCZYZNY". Wystąpi: Maciej Zakościelny - aktor, Jakub Gąska - tenor, Robert Grudzień – organy i fortepian. Szczegóły na plakatach.


3. W czwartek, 23 sierpnia, po rocznej formacji w naszym klasztorze, 4 braci postulantów udaje się na krótkie wakacje do swoich domów, a następnie podejmą roczny okres próby w nowicjacie. Dziękujemy im za wszelkie dobro, jakim Pan Bóg nas obdarzył przez ich obecność i polecamy ich modlitewnej pamięci naszych Parafian i Przyjaciół klasztoru.


4. Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza członków i sympatyków na comiesięczną Mszę św., również w czwartek, o godz. 18.00 oraz na wcześniejsze nabożeństwo o godz. 17.30.


5. W miesiącu sierpniu pamiętajmy o zachowaniu trzeźwości i módlmy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.


6. W ostatnich dniach z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: Alojzy Nikolas, lat 69. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…


7. Naszym Parafianom i Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.


8. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Ordynariusza, będzie miało teraz miejsce krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i do życia poświęconego Bogu.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli