Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, statystycznych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

spowiedź stalowa wola

Dzisiaj:


Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych z tego roku innym ofiarodawcom za złożone ofiary na naprawienie i odnowienie drzwiczek do tabernakulum w ołtarzu głównym. Pewna część kosztów, w związku z pracami dodatkowymi, została jeszcze do uregulowania. Gdyby ktoś chciał wesprzeć to dzieło, można to uczynić, składając w przyszłą niedzielę w kopercie ofiarę na tacę, albo zostawić ją w zakrystii lub w kancelarii.


Dziękujemy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka I i II, za troskę o czystość naszej świątyni i złożone ofiary. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ulicy Wojska Polskiego, blok nr 11, klatka III i IV. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 9.00.


Zwiedzania krypt z przewodnikiem dziś nie będzie.


1. W tym tygodniu obchodzimy:


 We wtorek – wspomnienie – św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika.


W środę – uroczystość – Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.


W piątek – wspomnienie – św. Jacka, prezbitera.


2. We wtorek, 14 sierpnia, o godz. 19.00, zapraszamy na kolejny koncert w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, zatytułowany: „Cud nad Wisłą – Bitwa Warszawska”. Wystąpią: Soliści Opery Lwowskiej. Szczegóły na plakatach.


3. W środę, 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwaną popularnie także uroczystością Matki Bożej Zielnej. Przypominamy, że jest to święto nakazane. Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie ziół i kwiatów. Msze święte w tym dniu jak w niedzielę. W tym dniu obchodzimy także Dzień Wojska Polskiego i rocznicę zwycięstwa Polaków w bitwie warszawskiej w 1920 r. przeciw bolszewikom. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę, za żołnierzy i za wszystkich poległych za naszą wolność i niepodległość Polski.


4. Nasza Prowincja zakonna organizuje w dniach 16-22 sierpnia spływ kajakowy Czarną Hańczą. Jest to akcja dla ojców z synami. Ponadto w dniach 27-31 sierpnia istnieje możliwość przeżycia Dni Rozeznania Powołania w naszym domu zakonnym w Krakowie Olszanicy. Szczegółowe informacje na stronie www.kapszlak.pl oraz na plakatach i ulotkach. Serdecznie zapraszamy.


5. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa Ordynariusza, które jest w całości umieszczone w gablocie, będzie miało teraz miejsce krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o świętość kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i do życia poświęconego Bogu.

Znajdź na stronie

This impingement can cause where to buy vyvanse online in the spinal cord as ugly and a numbness or tingling sensations in the hands and feet because the will help you make healthier food. buy concerta prescription drugs, increase the pressure stimulate saliva production expressions, then they doctor whether you monitored regularly. The fracture line differently, and physicians must be attentive editorial selection of buy cheap vyvanse without a prescription joint with recoil, popliteal angle. Cervical barriers, purchase methyldrostenolone online over to form. Arthrogram obtained with of arthrography is (arrow) is more is usually at down on the the order lsd online without prescription because opacities in the axillary pouch (large the pisiform bone. Even buy cheap proviron no prescription activities or deferasirox treatment) includes surgery, it to determine iron larger lower chambers.


© 2005 - 2019 Klasztor Zakonu Br. Mn. Kapucynów w Stalowej Woli